8 грудень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Компонент з розвитку міст спільного роекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”
 На головну

В рамках реалізації на території міста спільного роекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” 14 травня 2015 відбулося урочисте підписання угоди про партнерство між Програмою розвитку ООН та Коломийською міською радою.

Основним завданням діяльності Проекту є надання підтримки органам місцевого самоврядування та місцевим громадам у реформуванні відносин у житловому секторі, створенні та розвитку об'єднаннь співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), організації та проведенні капітальних ремонтів конструктивних елементів та/або інженерно-технічних систем багатоквартирних будинків в яких функціонують ОСББ, реалізації заходів з підвищення енергоефективності будинків.

Проект працює в усіх областях України з 2008 року. Завдяки покращенню соціальної інфраструктури підвищився рівень життя 2.6 млн. людей у понад 2000 сіл через реалізацію понад 2500 місцевих ініціатив.

Наразі в Івано-Франківській області впроваджується третя фаза Проекту. Новим напрямком в її реалізації є компонент з розвитку міст, який сприятиме впровадженю методів раціонального управління та обслуговування багатоквартирних житлових будинків, підвищенню енергоефективності та поширенню кращих практик та знань щодо участі організацій громад у вирішенні питань місцевого розвитку та становленню “ефективного власника житла”.

 

У Коломиї підписали угоду про партнерство між Програмою розвитку ООН (переглянути відео)
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області