26 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


На конференції фермерів обговорили зміни в оподаткуванні СФГ
 На головну

Днями в Коломийській райдержадміністрації відбулася конференція фермерів за участю голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова, голови районної ради Романа Дячука, голови Асоціації фермерів Коломийського району Орисі Книшук та фахівців Коломийської ОДПІ.

Одним із питань порядку денного конференції було  роз’яснення внесених змін до податкового кодексу України в частині спеціальних режимів оподаткування АПК, які почали діяти з 1 січня 2016 року.

Начальник відділу оподаткування юридичних осіб Коломийської ОДПІ Любов Пазюк розповіла про розподіл сільськогосподарської продукції за певними категоріями, які вимагають часткового спрямування коштів до держбюджету. Так, при податку на додану вартість зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес, кукурудза, рис, гречка) та технічних культур (ріпак, соняшник)  85% перераховується до державного бюджету, 15% – на спецрахунок господарства;  тваринництва (жива вага ВРХ, молоко) 20% – до ДБ, 80% – на спецрахунок, інша продукція рослинного та тваринного походження (цукровий буряк, овочі, свинина та ін.) 50% – до державного бюджету, 50% – на спецрахунок. Окрім того, фахівець звернула увагу на особливостях адміністрування єдиного податку для платників IV групи та плати за землю.

Учасників заходу також проінформували про зміни в порядку нарахування та сплати  єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб,  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та транспортного податку.

 

Під час конференції фермерів найбільше цікавили питання, щодо особливостей застосування коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2015 рік для правильності обчислення земельного податку.  

 

 

 

Прес-служба Коломийської ОДПІ

 

 

 

 

 

.
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області