25 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Коломийські податківці та бізнес обговорили питання податку на нерухоме майно
 На головну

Днями в Коломийській ОДПІ відбулося засідання «круглого столу» з представниками громадського об’єднання підприємців та промисловців  «Ділова Коломийщина».

Західпроходив за участю начальника Коломийської ОДПІ Івана Кирика, начальника управління  доходів і зборів з фізичних осіб Коломийської ОДПІ Оксани Жураківської, голови ГО підприємців та промисловців «Ділова Коломийщина» Василя Гродюка та представників бізнесу.

Предметом зустрічі стало обговорення питання зменшення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Начальник управління  доходів і зборів з фізичних осіб Оксана Жураківська  проінформувала присутніх про ставки податку на нерухоме майно та діючий розмір пільги, що надається фізичним особам: для квартир в розмірі 60 кв.м., для житлових будинків - 120 кв.м., сукупно для різних типів об’єктів житлової нерухомості - 180 кв.м. Водночас зазначила, що змінами до пп.266.4.1. ст. 266 Податкового кодексу України в 2016 році скасовано право сільських, селищних, міських рад збільшувати граничну межу житлової нерухомості, на яку зменшується база оподаткування.

Представники громадськості виступили з ініціативою зменшити розмір ставки на нерухоме майно для житлової нерухомості. Щодо ставок податку для нежитлових приміщень – встановлювати їх залежно від зони розташування об’єкта такої нерухомості. З цією метою та для врегулювання питання рівних умов ведення бізнесу запропонували розробити зональність території Коломийщини та встановити ставки податку для нежитлової нерухомості в таких розмірах: 0,5 відсотка від мінімальної заробітної плати (центральна частина міста), 0,35 відсотки (середмістя) та 0,25 відсотків на околиці міста та нульову ставку податку на нерухоме майно - за складські приміщення, гаражі, підвали.

 Усі напрацьовані пропозиції вирішено направити  до міської ради для розгляду на черговому засіданні сесії.

Прес-служба Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області