25 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Впродовж 2016 року неприбуткові організації мають змінити установчі документи
 На головну

 

З метою дотримання умов щодо перебування в Реєстрі неприбуткових установ і організацій такі установи мають відповідати чотирьом вимогам.

Перше вимога. Неприбуткова організація має бути створена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність такої організації. Таким чином, в установчих документах має бути посилання на відповідний закон. Наприклад, для садових, дачних, гаражних кооперативів, житлово-будівельних кооперативів таким документом є Закон України від 10 липня 2003 року № 1087 «Про кооперацію». Для благодійних організацій визначено свій профільний закон, для релігійних – свій, і так далі.

Друга вимога. Установчі документи неприбуткової організації повинні містити заборону розподілу отриманих доходів або їх частини серед засновників, членів такої організації, членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску).

Третя вимога. Установчі документи неприбуткової організації повинні передбачати передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення). Зазначена умова з 1 січня 2016 року не поширюється на об’єднання та асоціації ОСББ.

Четверта вимога. Неприбуткова організація має бути внесена до відповідного Реєстру. До затвердження Кабінетом Міністрів Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій діє Положення про Реєстр, затверджене наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2013 №37.

Таким чином, Податковий кодекс зобов’язує неприбуткові організації до 1 січня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність до вищезазначених норм та у цей самий строк, тобто впродовж 2016 року, подати копії таких документів до контролюючого органу.

 

Прес-служба Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області