26 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Купуючи алкогольні вироби, в тому числі пиво, цигарки та нафтопродукти – вимагайте у продавця чек
 На головну

 

 

Шановні мешканці Коломийщини!

Купуючи алкогольні вироби, в тому числі пиво, цигарки та нафтопродукти –

вимагайте у продавця чек


З 1 січня 2015 року, у зв'язку зі змінами в податковому законодавстві, введено в дію акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, який є одним з джерел наповнення місцевих бюджетів.

 

Надзвичайно важливим є контроль за сплатою даного податку в повному обсязі, оскільки за рахунок отриманих податків виплачується заробітна плата вам, вашим рідним, проводяться ремонтні роботи доріг міста та району, забезпечується харчування дітей початкових класів та інше.

При купівлі підакцизних товарів (а це алкогольні напої, в тому числі пиво, тютюнові вироби, нафтопродукти та інше паливо) 5 відсотків їх вартості потрапляє до місцевих бюджетів.

Фактичним підтвердженням того, що кошти від акцизного збору підуть на потреби місцевих громад, є видача покупцю чеку із зазначенням суми покупки та суми акцизного податку. Цей документ також може захистити права споживачів у випадку придбання ними неякісного товару.

На жаль, деякі підприємці не показують реального виторгу, тобто вони свідомо не видають розрахункові документи споживачам, які купують товар, в тому числі і підакцизний. У цій ситуації податок з реалізації підакцизних товарів не надходить до місцевої казни, а це недофінансування соціальних програм.

Тож прохання до мешканців міста та району бути пильними, купуючи алкоголь, тютюн та паливо, вимагати відповідний чек, перевіряти правильність вказаних та придбаних товарів. Прослідкуйте, щоб чек видали і тим, хто стоїть поруч з вами в черзі. У цьому випадку податок надійде до міського бюджету, а кошти будуть використані на благо нашої громади.

 

Одночасно нагадуємо, платникам акцизного податку, що згідно з Податковим кодексом України несвоєчасна сплата податку тягне за собою накладення штрафу (ст.126-129). Тому не приховуйте товарообіг підакцизних товарів, не мінімізуйте свої витрати на сплату податків , адже податки для нашого міста – це інвестиції у його розвиток, а розвинута інфраструктура допоможе залучити до нас гостей, а отже – потенціальних покупців у самих же підприємців.

 

З початку року платниками Коломийщини спрямовано до місцевого бюджету понад 6 млн. грн. акцизного податку.

 

 

 

Прес-служба Коломийської ОДПІ

 

 
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області