21 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Наказ "Про призов громадян на строкову військову службу в травні-червні 2016 року"
 На головну

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

Військового комісара Коломийського

об’єднаного міського військового комісаріату

 

14.04.16                                        м. Коломия                                               №58

 

Про призов громадян на строкову військову службу в травні-червні 2016 року

 

            На підставі Указу Президента України від 29.03.2016 року №122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на  строкову військову службу у 2016 році», відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» з 05 травня 2016 року по 30 червня 2016 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

         Явці на призовну дільницю Коломийського ОМВК усі громадяни 1998 року народження, яким в період чергового призову (до 30 червня 2016 року) виповниться 18 років, а також громадяни 1990 – 1997 років народження, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

         Для дотримання вимог Закону України “Про військовий  обов’язок і військову службу” та на виконання Указу Президента України від 29.03.2016 року №122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на  строкову військову службу у 2016 році»,-

 

НАКАЗУЮ :

 

         1. Усім громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу, прибути на призовну дільницю за адресою: м.Коломия, вул. І.Франка 6 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.          Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути у військовий комісаріат до   05 травня 2016 року, та мати при собі документи, які засвідчують особу.

         2. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Коломийського району, негайно повернутись до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

         3. Керівникам підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності,  відкликати призовників з відряджень та забезпечити своєчасне прибуття їх на призовну дільницю.

         4. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

6. Наказ довести до керівників підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності згідно розрахунку розсилки та опублікувати в засобах масової інформації.

 

Військовий комісар

Коломийського  об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                               О.М.ПАРХОМЕНКО
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області