7 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Коломийські податківці та представники громадськості обговорили основні зміни в законодавстві
 На головну

Днями відбулося засідання «круглого столу» з представниками громадськості та бізнесу Коломийщини з питань, пов’язаних із набранням чинності з 1 січня 2017 року змін до Податкового кодексу України.

 

Зустріч проходила за участю начальника Коломийської ОДПІ Івана Кирика, заступника начальника  Коломийської ОДПІ Оксани Жураківської, голови громадського об’єднання підприємців та промисловців «Ділова Коломийщина» Василя Гродюка.

 

На початку засідання Іван Кирик довів до відома присутнім внесені зміни Законами України від 06.12.2016 №1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» та від 20.12.2016 № 1791 «Про внесення змін до Податкового кодексу України» та від  21.12.2016 № 1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні». За його словами, прийняті зміни мають на меті вдосконалити податкову систему, підвищити прозорість та якість адміністрування податків.

 

Заступник начальника Коломийської ОДПІ Оксана Жураківська детально розповіла про зміни в частині оподаткування  суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб. Зокрема: оподаткування податком на доходи фізичних осіб, особливості сплати єдиного податку, єдиного соціального внеску фізичними особами – підприємцями, як спрощенцями, так і на загальній системі оподаткування. Також звернула увагу на зміни, внесені до  порядку сплати місцевих  та акцизного податків. Посадовиця повідомила, за якими правилами будуть платити податок на нерухомість в цьому році громадяни та юридичні особи, звернувши увагу, що  фізичні особи у 2017 році сплачуватимуть податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2016 рік, за ставками та з використанням пільг, які застосовувались при розрахунку податку минулого року. А от, платники податку – юридичні особи сплачуватимуть податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2017 рік.

 

Окрім того,  з представниками громадськості обговорили зміни у частині легалізації найманої праці та дотримання законодавства при нарахуванні (виплаті) заробітної плати в розмірах не нижче встановленого законодавством мінімального рівня. Також учасникам заходу повідомили про санкції, які можуть бути застосовані до роботодавців при виявленні  працівників з неоформленими трудовими договорами, виплати заробітної плати «в конверті»,  недотриманні мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

 

Сектор організації роботи Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області