14 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Зустріч з керівниками підприємств Коломийщини
 На головну

Зустріч з керівниками підприємств Коломийщини

         

          Питання мінімізації податкових зобов’язань платниками податків знаходиться на постійному контролі Коломийської ОДПІ. На зустріч, яка проходила за участю представників органів влади, прокуратури і ради підприємців, запросили керівників підприємств торгівлі, торгівельно-посе-редницької діяльності, будівельної  та  деревообробної галузей, транспортної, харчової промисловості та готельно-ресторанного бізнесу.

          На початку зустрічі начальник Коломийської ОДПІ Світлана Лубоцька зазначила, що  розвиток регіону залежить від рівня залучення коштів Державного бюджету через різного роду дотації, інвестиційні програми, субвенції, розмір яких, в свою чергу, прямо пропорційний сумі податків, сукупно сплачених підприємствами всіх галузей даного регіону, тому для забезпечення нормального функціонування місцевої інфраструктури необхідне якісне наповнення як бюджету міста та району так і державного бюджету.

          На сьогодні оцінка роботи підприємств податковою службою здійснюється за основним критерієм - податковою віддачею по податку на прибуток. За результатами 2010 року середня податкова віддача з податку на прибуток по підприємствах Коломийщини становить 1,23%. Аналіз податкової звітності показав, що є ряд суб‘єктів господарювання, які працюють нижче своїх можливостей, з низькою податковою віддачею.  Кількість підприємств, у яких податкова віддача менше 1%., становить 97. Поряд з підприємствами, які сплатою податків роблять значний внесок у наповнення бюджетів, працюють підприємства, які мають податкове навантаження 0-0,1%. і  не сплачують податки.

          Тому основним напрямком роботи у 2011 році є упередження та руйнування схем мінімізації податкових зобов’язань, залучення платників податків до повної сплати належних платежів. Щоб повністю зруйнувати схеми мінімізації, податківцям доводиться систематично і з максимальним ефектом здійснювати контрольно - перевірочні заходи. За результатами перевірок таких підприємств  в 2010 році додатково залучено понад 400 тис. грн. податкових платежів, з них 200 тис. грн. податку на прибуток. 

          Підсумком зустрічі стало визначення шляхів збільшення надходжень, виявлення факторів, які негативно впливають на рівень податкової віддачі для мінімізації їх впливу на нарахування та сплату платежів до бюджету.

    

 

 

 

 

 

Відділ масово-роз‘яснювальної роботи та звернень громадян Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області