6 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Подання податкової звітності в електронному вигляді
 На головну

Подання податкової звітності в електронному вигляді

 

Подання звітності до податкової інспекції в електронній формі має багато переваг. Значно менше витрачається часу на підготовку, спрощується сама процедура подачі звітності, виключається можливість допущення помилок при її складанні.

Для підготовки та подачі звітності в електронній формі застосовується спеціальне програмне забезпечення, яке координує роботу різних підрозділів підприємства, полегшує контроль керівництва за роботою бухгалтерії, автоматизовано перевіряє вже підготовлену звітність і, нарешті, максимально прискорює саму процедуру подання звіту, тобто звіт до податкової інспекції можна подати за кілька хвилин не виходячи із власного офісу.

Крім того, отримання права на автоматичне бюджетне відшкодування податку на додану вартість, яке нещодавно розпочала здійснювати податкова служба, стає практично неможливим без подання податкової звітності та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді.

Кількість платників податку на додану вартість по Коломийській ОДПІ, які подають декларації, розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів засобами e-mail, постійно зростає.  У поточному році це 302 платники. Порівняно з минулорічним показником їх кількість зросла на  23 відсотки.

Запрошуємо платників скористатися сучасними методами подання звітності!

Детально дізнатися про процедуру подання податкової звітності в електронному вигляді та її переваги можна на офіційних web-сайтах ДПА України (http://www.sta.gov.ua); ДПА  в Івано-Франківській області (http://www.odpa.if.ua) та в Коломийській ОДПІ (м.Коломия, вул. Б. Хмельницького,3),  кабінет №116 або за телефоном  2-37-12.

 

Відділ масово-роз‘яснювальної роботи та

звернень громадян Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області