4 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Виплата заробітної плати на постійному контролі.
 На головну

 

З метою підвищення рівня виплати заробітної плати, недопущення випадків порушення податкового законодавства при виплаті заробітної плати, легалізації праці найманих працівників, фахівцями Коломийської ОДПІ проводиться цілеспрямована та системна робота з платниками податків.

 

Так, за перше півріччя поточного року проведено 12 перевірок підприємств та фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності. За результатами перевірок донараховано 80,5 тис.грн. податку, штрафних санкцій та пені, до адміністративної відповідальності притягнуто 5 посадових осіб .

 

На засіданнях комісії  при Коломийській міській раді, Коломийській РДА та Коломийській ОДПІ з початку року заслухано керівників 71 підприємств. Внаслідок проведеної роботи погашено заборгованість по заробітній платі в сумі 388,1 тис.грн., сплачено податку на доходи фізичних осіб-53,4 тис.грн.


Під час проведення перевірок виявлено 12 неоформлених найманих працівників. Матеріали за фактами порушень передані в прокуратуру м.Коломия та Коломийського району, управління пенсійного фонду.

 

Податкова інспекція закликає суб’єктів господарювання укладати трудові угоди з найманими працівниками, виплату заробітної плати здійснювати в розмірах не менше законодавчо встановлених норм.

Коломийська ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області