5 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Електронні сервіси для платників податків запроваджені податковою службою України
 На головну

 

ДПА України створено єдиний веб-портал органів ДПС та електронні сервіси для платників податків, що функціонують на веб-сайті ДПА України (www.sta.qov.ua).

З метою однозначного трактування норм та положень податкового законодавства та для зручності платникам податків створено «Єдину базу податкових знань».

Сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» допоможе  оцінити податкові ризики діяльності з Вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, є інструментом для мінімізації податків чи учасником схем оптимізації бюджетних платежів тощо.

Державна податкова адміністрація України постійно удосконалює та спрощує порядок переходу на електронну звітність. А саме, з метою створення сприятливих умов, а також заощадження часу платників податків, який витрачається на укладання договорів, нещодавно запроваджено новий сервіс для дистанційного укладання договорів щодо подання звітності засобами E-mail.

За допомогою сервісу «Черговий по країні» платники податків мають змогу поставити запитання податківцям та оперативно отримати кваліфіковані відповіді.  Для платників податків цей проект є система-тизованим механізмом постійного спілкування з фахівцями  органів ДПС.

Через веб-сайт платники податків мають змогу користуватися Податковим кодексом України, а також знайомитись з роз’ясненнями  та коментарями ДПА України, оперативно  ознайомитись з рішеннями місцевих  рад щодо розмірів ставок та порядку справляння місцевих податків та зборів.

Звертаємо увагу, що з інформацією щодо оподаткування можна ознайомитися в податковій інспекції за місцем   проживання та на веб-сайті ДПА в Івано-Франківській області: www.оdpa.if.ua.

Шановні платники податків, скористайтесь можливістю спростити своє життя та спланувати свій робочий час за допомогою електронних сервісів, що функціонують на веб-сайті ДПА України (www.sta.qov.ua).

 

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та

звернень громадян Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області