4 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Вивчення та правильне застосування податкового законодавства сприяє своєчасній сплаті податків
 На головну

З 1 січня 2012 року змінюються правила оподаткування суб'єктів господарювання на спрощеній системі оподаткування. В зв’язку з цим фахівці Коломийської ОДПІ провели для платників семінар-навчання на тему: «Спрощена система оподаткування.  Новації, що передбачені у Податковому кодексі   України».

Відкриваючи захід, начальник Коломийської ОДПІ Світлана Лубоцька  зазначила, що діяльність податкової служби спрямована на підтримку платників податків та створення умов для зручного ведення ними бізнесу. Зменшено втручання у діяльність підприємців. У цьому році було заборонено проведення фактичних перевірок малого бізнесу.

«З введенням в дію Податкового кодексу відмічається позитивна динаміка надходжень до бюджетів. Сьогодні існує механізм консультацій із підприємництвом, обговорення та вирішення питань, що стосуються взаємин з платниками податків, в тому числі і під час семінарів.  На Коломийщині зв‘язок з громадськістю  забезпечується через Громадську раду, яка діє при податковій службі. До складу ради входять представники громадських організацій, які представляють інтереси платників міста та району, та докладають зусиль для того, щоб думка платників податків враховувалась при прийнятті нормативних актів»,  -  зазначила начальник інспекції Світлана Лубоцька.

Фахівці податкової інспекції детально висвітлили зміни в податковому законодавстві, зокрема про умови перебування  на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності. Присутніх цікавили також особливості добровільної та обов‘язковової реєстрації платниками податку на додану вартість.

Акцентовано увагу платників, які бажають працювати за спрощеною системою в наступному році, на перехідний період, законодавчо встановлено термін подання ними заяви не пізніше 25 січня 2012 року. З метою упередження утворення черг, у зв‘язку з поданням заяв, Коломийська ОДПІ організувала роботу у Центрі з обслуговування платників податків у вихідні та святкові  дні.

 

 

 

 

 

 

Відділ масово-роз‘яснювальної роботи та

 звернень громадян Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області