5 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Відбулося засідання Громадської ради при Коломийській ОДПІ.
 На головну

Налагодження партнерських взаємовідносин між платниками податків та органами державної податкової служби такий лейтмотив чергового засідання громадської ради при Коломийській ОДПІ.

На порядку денному два питання: детінізації доходів населення, як додаткове джерело наповнення місцевих бюджетів та особливості застосування суб‘єктами господарювання спрощеної системи оподаткування.

Відкриваючи засідання, начальник Коломийської ОДПІ Світлана Лубоцька, зазначила, що важливим резервом наповнення місцевого бюджету є легалізація трудових ресурсів регіону. Працівники податкової служби продовжують виявляти такі негативні явища, як використання праці незареєстрованих найманих працівників, виплату заробітної плати в «конвертах» або в розмірі, нижчому від законодавчо встановленого мінімуму, а тому питання пов‘язані з легалізацією трудових відносин, постійно перебувають на контролі.

Створено мобільні групи для виїзду в сільські та селищні ради. Метою діяльності яких є вивчення стану справ з мобілізацією надходжень безпосередньо по кожній сільській та селищній раді.  В результаті проведеної роз‘яснювальної роботи залучено до оподаткування 89 громадян, ними сплачено понад 12 тис.грн. податку.

Контрольно-перевірочними заходами виявлено 30 неоформлених найманих працівників, донараховано податку в сумі 63 тис. грн.   Матеріали перевірок передані в органи прокуратури та управління пенсійного фонду.

Виявлено 54 неоформлених найманих працівники, які на протягом п‘яти днів працевлаштувалися офіційно.

Робота по виявленню тіньових доходів триватиме надалі. Про її результати податкова служба інформуватиме громадськість надалі.

Обговорили на засіданні Громадської ради переваги спрощеної системи оподаткування, за якою будуть працювати підприємства та приватні підприємці уже з нового року. 

 

Відділмасово-роз‘яснювальної роботи та

зверненьгромадян Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області