Коломийська районна державна адміністрація

19 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим,м.Севастополь, Донецької та Луганської областей
 На головну

20.11.2017 Про підтримку ініціативи Міністерства соціальної політики України щодо приєднання до проведення благодійної акції

 

02.03.2017 Програма «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні»

 

16.02.2017 Безоплатна правова допомога для внутрішньо переміщених осіб в місті Івано-Франківськ

 

22.01.2017 Постанова «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»

 

22.01.2017 Постанова «Про облік внутрішньо переміщених осіб»

 

22.01.2017 Постанова «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинилися у складних життєвих обставинах

 

 

Відповідно до протоколу засідання Координаційної ради з питань надання допомоги населенню під час надзвичайних ситуацій, розпорядження обласної державної адміністрації від 13.03.2014 № 118 «Про забезпечення тимчасового проживання на території області мешканців південно-східних областей України та АР Крим» та з метою організаційного забезпечення тимчасового проживання на території району мешканців Автономної Республіки Крим та південно-східних областей України, внаслідок складної суспільно-політичної ситуації у вказаних регіонах підготовлено розпорядження райдержадміністрації від 14.03.2014р. № 86 «Про забезпечення тимчасового проживання на території району мешканців південно-східних областей України та АР Крим».

Координатор роботи щодо забезпечення тимчасового проживання на території Коломийського району мешканців південно-східних областей України та АР Крим – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Стефанюк Любов Василівна (роб.тел. (03433) 23468, e-mail: sobez_kol1@ukr.net).

Відповідальний за збір та узагальнення інформації – інформаційно-аналітичний відділ апарату райдержадміністрації (роб.тел. (03433) 47414, (03433) 47030, тел.факс (03433) 47031, e-mail: rda_ko@ukr.net).

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, які приїхали з АР Крим, м. Севастополя

та інших південно-східних областей України

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого управління соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

Основні документи, які необхідно мати з собою (за наявності):

-         паспорт;

-         посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

-         довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

З усіх цих питань Ви можете звернутись за телефоном «гарячої лінії» департаменту соціальної політики ОДА:

095 307 00 33

управління праці та соціального захисту населення Коломийської РДА:

(03433) 23468

(03433) 20929

Інформацію з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування Ви можете отримати за телефоном «гарячої лінії»:

099 311 25 15

Крім того, для отримання допомоги Ви можете звертатись на «гарячу лінію»:

 

Соціальні установи

телефони

обласних

установ

телефони районних (міських)

Головне управління Пенсійного фонду України в області

(03422) 311-52

(03433) 20840

(03433) 47003

Обласний центр зайнятості

(0342) 755-469

(03433) 26751

Обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

(0342) 789-050

(03433) 27610

 

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в області

(0342) 523-304

(03433) 47621

(03433) 25709

 

Про здійснення соціальних виплат особам, як переміщуються з тимчасово окупованої території України та райони проведення антитерористичної операції

На засіданні Уряду 5 листопада 2014 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про здійснення соціальних виплат особам, як переміщуються з тимчасово окупованої території України та райони проведення антитерористичної операції", якою передбачено, що призначенні або продовження соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюється за місцем перебування таких осіб на обліку, ще підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видач довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасове окуповано території України або району проведення антитерористичної операції затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 509.

Передбачено, що особам, які отримали відповідні соціальні виплати, до набрання чинності цією постановою здійснюються у разі отриманні! у місячний термін такими особами довідки про взяття на облік.

 

Інформаційно-роз'яснювальні матеріали до постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 № 213 "Про забезпечення тимчасового проживання сімей, які переселилися з Автономної республіки Крим та м.Севастополя"

Інформація щодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися у санаторно-курортних і оздоровчих закладах, закладах та установах соціального захисту населення, а також гуртожитках та готелях

Зразок заяви на надання грошової допомоги на тимчасове проживання
Актуальна інформація

Штормове попередження

 Протягом ночі та ранку 19–20 вересня по області та місту очікуються заморозки на поверхні ґрунту 0-3о. ( 1 рівень небезпечності, жовтий).

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Петиція №22/069110-еп від 08 серпня 2019 Створення в Україні Міністерства сім'ї та дитинства і відповідного Комітету Верховної Ради

https://petition.president.gov.ua/petition/69110

(детальна інформація)

Звернення обласної ради

Про звернення обласної ради про небезпеку та шкідливість спалювання сухої трави, стерні, пасовищ, лук, інших ділянок з природною рослинністю або її залишками

Онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів"

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» розроблено, створено та впроваджується в рамках ПроектуЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

оголошення!

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику № 8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

Угодою, зокрема, передбачено проведення у 2019 року перевірки правильності надання державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям на основі виявлених розбіжностей під час обміну відомостями із зовнішніми базами даних. 

100 років державної служби України

Медична реформа
Захистимо Україну разом

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області