Коломийська районна державна адміністрація

12 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Корисні посилання (лінки) з питань ДПП
 На головну / Економіка / Державно-приватне партнерство / Методична підтримка учасників державно-приватного партнерства

Нижче наведені посилання (лінки) на міжнародні інтернет-ресурси, де можна отримати інформацію та завантажити документи (інструкції, посібники, огляди, звіти тощо), що стосуються розробки ТЕО, підготовки проектів, організації фінансування, навчання та ін. питань щодо ДПП.

1.           Міжнародний центр ДПП Європейської економічної комісії ООН (UNECE International PPP Centre of Excellence) – створений для таких цілей: ідентифікація найкращої світової практики ДПП, допомога урядам щодо успішного впровадження найкращої практики, забезпечення обміну досвідом ДПП між досвідченими країнами та такими, в яких процеси ДПП тільки розпочинаються.

http://www.unece.org/ceci-welcome/areas-of-work/public-private-partnerships-ppp/unece-international-ppp-centre-of-excellence.html

2.           Європейський консультаційний центр ДПП (European PPP Expertise Centre) створений за спільною ініціативою Європейського інвестиційного банку, Європейської Комісії та країнами-членами та кандидатами у члени ЄС, з метою зміцнення спроможності державного сектора щодо здійснення ДПП.

http://www.eib.org/epec

3.           Національна рада з питань ДПП США (The National Council of For Public-Private Partnerships) – федеральна платформа, створена у 1985 році для всебічної підтримки та розвитку ДПП.

http://ncppp.org/#

4.           Ресурсний центр щодо ДПП у секторі інфраструктури (PPP in Infrastructure Resource Center) – створений за ініціативою Світового банку із залученням до фінансування мультидонорського Фонду консультування інфраструктурного ДПП The Public-Private Infrastructure Advisory Facility (PPIAF) та Норвезького трастового фонду для приватного сектора та інфраструктури The Norwegian Trust Fund for Private Sector and Infrastructure (NTF-PSI)

http://ppp.worldbank.org/public-private-partnership/about-pppirc#PPP

Ресурсний центр пропонує посилання на сайти органів, що відають питаннями ДПП у різних країнах світу.

http://ppp.worldbank.org/public-private-partnership/overview/international-ppp-units

5.           Європейський банк реконструкції і розвитку (ЕБРР) створив проект-ініціативу щодо ДПП з метою відстеження та підтримки процесів розвитку ДПП у країнах Європи.

http://www.ebrd.com/pages/sector/legal/concessions/ppp.shtml

Перелік усіх проектів, в т.ч. і ДПП, що фінансуються ЕБРР, пропонується тут:

http://www.eib.org/projects/pipeline/

6.           Міжнародна асоціація фінансування проектів (International Project Finance Association (IPFA) створена у 1998 році з метою полегшення діалогу між державними партнерами різних країн та представниками бізнесу – потенційними приватними партнерами, надання консультаційної підтримки, навчання та організації міжнародних заходів з просування проектів ДПП.

http://www.ipfa.org/about/projectfinance/

7.           Організація промислового розвитку ООН (UNIDO) – спрямовує зусилля на підтримку розвитку промисловості країн світу, в тому числі шляхом ДПП.

http://www.unido.org/

8.           Європейський форум ДПП, створений на базі Європейського інституту державного управління (European Institute of Public Administration, EIPA) з метою підвищення кваліфікації працівників державних органів та установ.

http://www.eipa.eu/en/topic/show/&tid=149

9.           Программа develoPPP.de programme, що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини та впроваджується декількома одразу організаціями Німецького співробітництва заради розвитку DEG (Німецьке інвестиційне Агентство), GIZ (Німецьке Агенство міжнародного розвитку) та sequa gGmbH (приватний імплементаційний партнер), покликана виконувати такі завдання: мобілізація фінансування, технічна допомога, консультаційна підтримка, ведення діалогу між державними партнерами, міжнародними організаціями та приватним сектором з метою організації успішних проектів ДПП.

http://www.developpp.de/en/What_is_PPP.html#124

10.      Міжнародна фінансова корпорація (IFC) надає допомогу урядам щодо підготовки проектів ДПП

http://www1.ifc.org/wps/wcm/connect/AS_EXT_Content/What+We+Do/Advisory+Services/About+Us/Public-Private+Partnerships/

 

 
Актуальна інформація

Штормове (метео) попередження. Управління з питань цивільного захисту ОДА.
Ввечерi 11 липня та впродовж 12 - 13 липня на рiчках області очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,3 - 1,3 м над рiвнями 10 липня станом на 08.00. При значних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.
Дія. Цифрова освіта

 

НСЗУ

Головна 

«Вікі любить Землю»

«Вікі любить Землю» — це фотоконкурс, присвячений пам’яткам природи України. У 2020 році він пройде з 1 по 31 липня. Головна мета конкурсу полягає у тому, щоб створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів.

«Вікі любить Землю» — це частина міжнародного конкурсу Wiki Loves Earth, який був започаткований в Україні 2013 року; у 2019 році в ньому взяли участь 37 країн. Усього за всю історію конкурсу учасники української частини конкурсу сфотографували понад чотири тисячі об’єктів та територій природно-заповідного фонду України, загалом зібрано понад 90 тисяч фотографій.

Посилання на сайт

ОГОЛОШЕННЯ
В умовах встановленого в Україні  К А Р А Н Т И Н У адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинно  медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» запроваджує роботу телефонної «гарячої  лінії» в підпорядкованих їй амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), за якими жителі сіл та селищ району можуть отримати інформацію щодо COVID – 19 та консультативну медичну допомогу у  лікарів амбулаторій, а саме:
Коронавірус
Описание: C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Clipboard01.jpg
Опитувальник експортерів
Перейти до опитування
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС"

Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС" 0-800-309-110

 

 

 

 

 

banner

 


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області