Коломийська районна державна адміністрація

20 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Корисні посилання (лінки) з питань ДПП
 На головну / Економіка / Державно-приватне партнерство / Методична підтримка учасників державно-приватного партнерства

Нижче наведені посилання (лінки) на міжнародні інтернет-ресурси, де можна отримати інформацію та завантажити документи (інструкції, посібники, огляди, звіти тощо), що стосуються розробки ТЕО, підготовки проектів, організації фінансування, навчання та ін. питань щодо ДПП.

1.           Міжнародний центр ДПП Європейської економічної комісії ООН (UNECE International PPP Centre of Excellence) – створений для таких цілей: ідентифікація найкращої світової практики ДПП, допомога урядам щодо успішного впровадження найкращої практики, забезпечення обміну досвідом ДПП між досвідченими країнами та такими, в яких процеси ДПП тільки розпочинаються.

http://www.unece.org/ceci-welcome/areas-of-work/public-private-partnerships-ppp/unece-international-ppp-centre-of-excellence.html

2.           Європейський консультаційний центр ДПП (European PPP Expertise Centre) створений за спільною ініціативою Європейського інвестиційного банку, Європейської Комісії та країнами-членами та кандидатами у члени ЄС, з метою зміцнення спроможності державного сектора щодо здійснення ДПП.

http://www.eib.org/epec

3.           Національна рада з питань ДПП США (The National Council of For Public-Private Partnerships) – федеральна платформа, створена у 1985 році для всебічної підтримки та розвитку ДПП.

http://ncppp.org/#

4.           Ресурсний центр щодо ДПП у секторі інфраструктури (PPP in Infrastructure Resource Center) – створений за ініціативою Світового банку із залученням до фінансування мультидонорського Фонду консультування інфраструктурного ДПП The Public-Private Infrastructure Advisory Facility (PPIAF) та Норвезького трастового фонду для приватного сектора та інфраструктури The Norwegian Trust Fund for Private Sector and Infrastructure (NTF-PSI)

http://ppp.worldbank.org/public-private-partnership/about-pppirc#PPP

Ресурсний центр пропонує посилання на сайти органів, що відають питаннями ДПП у різних країнах світу.

http://ppp.worldbank.org/public-private-partnership/overview/international-ppp-units

5.           Європейський банк реконструкції і розвитку (ЕБРР) створив проект-ініціативу щодо ДПП з метою відстеження та підтримки процесів розвитку ДПП у країнах Європи.

http://www.ebrd.com/pages/sector/legal/concessions/ppp.shtml

Перелік усіх проектів, в т.ч. і ДПП, що фінансуються ЕБРР, пропонується тут:

http://www.eib.org/projects/pipeline/

6.           Міжнародна асоціація фінансування проектів (International Project Finance Association (IPFA) створена у 1998 році з метою полегшення діалогу між державними партнерами різних країн та представниками бізнесу – потенційними приватними партнерами, надання консультаційної підтримки, навчання та організації міжнародних заходів з просування проектів ДПП.

http://www.ipfa.org/about/projectfinance/

7.           Організація промислового розвитку ООН (UNIDO) – спрямовує зусилля на підтримку розвитку промисловості країн світу, в тому числі шляхом ДПП.

http://www.unido.org/

8.           Європейський форум ДПП, створений на базі Європейського інституту державного управління (European Institute of Public Administration, EIPA) з метою підвищення кваліфікації працівників державних органів та установ.

http://www.eipa.eu/en/topic/show/&tid=149

9.           Программа develoPPP.de programme, що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини та впроваджується декількома одразу організаціями Німецького співробітництва заради розвитку DEG (Німецьке інвестиційне Агентство), GIZ (Німецьке Агенство міжнародного розвитку) та sequa gGmbH (приватний імплементаційний партнер), покликана виконувати такі завдання: мобілізація фінансування, технічна допомога, консультаційна підтримка, ведення діалогу між державними партнерами, міжнародними організаціями та приватним сектором з метою організації успішних проектів ДПП.

http://www.developpp.de/en/What_is_PPP.html#124

10.      Міжнародна фінансова корпорація (IFC) надає допомогу урядам щодо підготовки проектів ДПП

http://www1.ifc.org/wps/wcm/connect/AS_EXT_Content/What+We+Do/Advisory+Services/About+Us/Public-Private+Partnerships/

 

 
Актуальна інформація

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Звернення обласної ради

Про звернення обласної ради про небезпеку та шкідливість спалювання сухої трави, стерні, пасовищ, лук, інших ділянок з природною рослинністю або її залишками

Онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів"

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» розроблено, створено та впроваджується в рамках ПроектуЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

оголошення!

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику № 8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

Угодою, зокрема, передбачено проведення у 2019 року перевірки правильності надання державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям на основі виявлених розбіжностей під час обміну відомостями із зовнішніми базами даних. 

100 років державної служби України

Медична реформа
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Життя і творчість Івана Франка

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області