Коломийська районна державна адміністрація

9 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Чисте довкілля
 На головну

09.08.2018 Про стан благоустрою населених пунктів району та заходи щодо його поліпшення за І півріччя 2018 року

 

24.05.2018 Заходи щодо збереження біорізноманіття та екосистеми району

 

Довідка

«Про стан благоустрою населених пунктів району та заходи щодо його поліпшення»

 

Спільним  розпорядженням райдержадміністрації та районної ради від 15.03.2018 року № 127/12-р  з 20 березня по 5 квітня поточного року в районі заплановано провести заходи з благоустрою та впорядкування територій. Зокрема, вказаними заходами  передбачено упорядкувати 100 кладовищ  (92,1 га), 10 меморіальних комплексів, 67 меморіальних пам’ятників, 64 поховання загиблих (померлих) осіб, які брали участь у захисті держави,  місця захоронення осіб, які брали участь у антитерористичній операції (с.Голосків, с.Торговиця, с.В.Ключів, с.Л.Хлібичин, с.Ворона).  Разом з тим, заплановано ліквідувати 36 дрібних і середніх несанкціонованих сміттєзвалищ, упорядкувати близько 260,0 тис.м2 прибудинкових територій, 117 скверів, 108 дитячих та спортивних майданчиків,  1500 км автошляхів, 19,0 тис.м2 тротуарів, 120,0 тис.м2 прибережних смуг, 99 автобусних зупинок, здійснити висадку близько 10,0 тис. зелених насаджень. На благоустрій населених пунктів планується використати з різних джерел фінансування кошти в сумі 1,0 млн.грн. У загальноосвітніх навчальних закладах району заплановані уроки, направлені на  формування екологічної культури учнів у процесі навчальної та позаурочної діяльності, а також  виховні заходи з природоохоронної тематики. Важливим є організація роботи  щодо залучення всіх верств населення до виконання робіт по впорядкуванню територій.

 

Санітарним очищенням населених пунктів в районі займаються 2 підприємства - філія «АВЕ Коломия» та Отинійський ККП. Кількість твердих побутових відходів з кожним роком збільшується. Не визначено території для їх захоронення, внаслідок чого екологічна ситуація постійно загострюється. За інформацією підприємств, які займаються збором та вивезенням відходів, у 2017 році зібрано та вивезено  близько 50,0 тис.м3 твердих побутових відходів. Захоронення твердих побутових відходів здійснюється на Коломийському полігоні твердих побутових відходів згідно угоди з підприємством ТзОВ «Колокомунсервіс». На території населених пунктів району розміщено 6883 євроконтейнери різного типу філії «АВЕ Коломия». Для збору та транспортування твердих побутових відходів в районі задіяно 7 одиниць спецтехніки. Проте, залишається проблема збирання та своєчасного вивезення сміття в сільській місцевості, що в свою чергу призводить до утворення безгосподарних відходів та несанкціонованих сміттєзвалищ.

 

Не вирішеним питанням є ліквідація несанкціонованого сміттєзвалища в селищі Гвіздець на ділянці близько 30 га. Також, є необхідність проведення утилізації відходів від виробництва, які знаходяться на території колишнього заводу «Індуктор» в с.Ковалівці. Ліквідувати дані відходи, які відносяться до групи фенопласту, сільська рада не в змозі у зв’язку із відсутністю коштів. Виконавчими комітетами сільських та селищних рад району не розроблені та не затверджені в установленому порядку схеми санітарної очистки населених пунктів. Рішенням районної ради від 03.08.2017 року №326-ХV/17 затверджена районна цільова Програма поводження з твердими побутовими відходами до 2020 року. Дана програми спрямована на розв’язання ключових екологічних проблем району, пов’язаних із поводженням з твердими побутовими відходами, зменшення їх накопичення, утилізації, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, тощо.

 

Станом на 19.03.2018 року у 12 населених пунктах району проведено засідання виконавчих комітетів сільських рад, на яких розглянуто питання щодо підготовки до проведення благоустрою на територіях сільських рад до Великодніх свят, прийнято відповідні рішення та затверджені заходи з термінами їх виконання. Контроль за виконанням рішень поставлено на сільських голів.
Актуальна інформація

Дія. Цифрова освіта

 

НСЗУ

Головна 

«Вікі любить Землю»

«Вікі любить Землю» — це фотоконкурс, присвячений пам’яткам природи України. У 2020 році він пройде з 1 по 31 липня. Головна мета конкурсу полягає у тому, щоб створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів.

«Вікі любить Землю» — це частина міжнародного конкурсу Wiki Loves Earth, який був започаткований в Україні 2013 року; у 2019 році в ньому взяли участь 37 країн. Усього за всю історію конкурсу учасники української частини конкурсу сфотографували понад чотири тисячі об’єктів та територій природно-заповідного фонду України, загалом зібрано понад 90 тисяч фотографій.

Посилання на сайт

ОГОЛОШЕННЯ
В умовах встановленого в Україні  К А Р А Н Т И Н У адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинно  медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» запроваджує роботу телефонної «гарячої  лінії» в підпорядкованих їй амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), за якими жителі сіл та селищ району можуть отримати інформацію щодо COVID – 19 та консультативну медичну допомогу у  лікарів амбулаторій, а саме:
Оголошення
Коломийська районна державна адміністрація (організатор) оголошує конкурси на право здійснення перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, в звичайному режимі руху
Коронавірус
Описание: C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Clipboard01.jpg
Опитувальник експортерів
Перейти до опитування
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС"

Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС" 0-800-309-110

 

 

 

 

 

banner

 


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області