Коломийська районна державна адміністрація

18 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Чисте довкілля
 На головну

09.08.2018 Про стан благоустрою населених пунктів району та заходи щодо його поліпшення за І півріччя 2018 року

 

24.05.2018 Заходи щодо збереження біорізноманіття та екосистеми району

 

Довідка

«Про стан благоустрою населених пунктів району та заходи щодо його поліпшення»

 

Спільним  розпорядженням райдержадміністрації та районної ради від 15.03.2018 року № 127/12-р  з 20 березня по 5 квітня поточного року в районі заплановано провести заходи з благоустрою та впорядкування територій. Зокрема, вказаними заходами  передбачено упорядкувати 100 кладовищ  (92,1 га), 10 меморіальних комплексів, 67 меморіальних пам’ятників, 64 поховання загиблих (померлих) осіб, які брали участь у захисті держави,  місця захоронення осіб, які брали участь у антитерористичній операції (с.Голосків, с.Торговиця, с.В.Ключів, с.Л.Хлібичин, с.Ворона).  Разом з тим, заплановано ліквідувати 36 дрібних і середніх несанкціонованих сміттєзвалищ, упорядкувати близько 260,0 тис.м2 прибудинкових територій, 117 скверів, 108 дитячих та спортивних майданчиків,  1500 км автошляхів, 19,0 тис.м2 тротуарів, 120,0 тис.м2 прибережних смуг, 99 автобусних зупинок, здійснити висадку близько 10,0 тис. зелених насаджень. На благоустрій населених пунктів планується використати з різних джерел фінансування кошти в сумі 1,0 млн.грн. У загальноосвітніх навчальних закладах району заплановані уроки, направлені на  формування екологічної культури учнів у процесі навчальної та позаурочної діяльності, а також  виховні заходи з природоохоронної тематики. Важливим є організація роботи  щодо залучення всіх верств населення до виконання робіт по впорядкуванню територій.

 

Санітарним очищенням населених пунктів в районі займаються 2 підприємства - філія «АВЕ Коломия» та Отинійський ККП. Кількість твердих побутових відходів з кожним роком збільшується. Не визначено території для їх захоронення, внаслідок чого екологічна ситуація постійно загострюється. За інформацією підприємств, які займаються збором та вивезенням відходів, у 2017 році зібрано та вивезено  близько 50,0 тис.м3 твердих побутових відходів. Захоронення твердих побутових відходів здійснюється на Коломийському полігоні твердих побутових відходів згідно угоди з підприємством ТзОВ «Колокомунсервіс». На території населених пунктів району розміщено 6883 євроконтейнери різного типу філії «АВЕ Коломия». Для збору та транспортування твердих побутових відходів в районі задіяно 7 одиниць спецтехніки. Проте, залишається проблема збирання та своєчасного вивезення сміття в сільській місцевості, що в свою чергу призводить до утворення безгосподарних відходів та несанкціонованих сміттєзвалищ.

 

Не вирішеним питанням є ліквідація несанкціонованого сміттєзвалища в селищі Гвіздець на ділянці близько 30 га. Також, є необхідність проведення утилізації відходів від виробництва, які знаходяться на території колишнього заводу «Індуктор» в с.Ковалівці. Ліквідувати дані відходи, які відносяться до групи фенопласту, сільська рада не в змозі у зв’язку із відсутністю коштів. Виконавчими комітетами сільських та селищних рад району не розроблені та не затверджені в установленому порядку схеми санітарної очистки населених пунктів. Рішенням районної ради від 03.08.2017 року №326-ХV/17 затверджена районна цільова Програма поводження з твердими побутовими відходами до 2020 року. Дана програми спрямована на розв’язання ключових екологічних проблем району, пов’язаних із поводженням з твердими побутовими відходами, зменшення їх накопичення, утилізації, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, тощо.

 

Станом на 19.03.2018 року у 12 населених пунктах району проведено засідання виконавчих комітетів сільських рад, на яких розглянуто питання щодо підготовки до проведення благоустрою на територіях сільських рад до Великодніх свят, прийнято відповідні рішення та затверджені заходи з термінами їх виконання. Контроль за виконанням рішень поставлено на сільських голів.
Актуальна інформація

Штормове попередження

Протягом доби 18 вересня по області та місту очікується посилення західного вітру 15-20 м/с. (1 рівень небезпечності, жовтий).

 

Протягом ночі та ранку 19–20 вересня по області та місту очікуються заморозки на поверхні ґрунту 0-3о. ( 1 рівень небезпечності, жовтий).

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Петиція №22/069110-еп від 08 серпня 2019 Створення в Україні Міністерства сім'ї та дитинства і відповідного Комітету Верховної Ради

https://petition.president.gov.ua/petition/69110

(детальна інформація)

Звернення обласної ради

Про звернення обласної ради про небезпеку та шкідливість спалювання сухої трави, стерні, пасовищ, лук, інших ділянок з природною рослинністю або її залишками

Онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів"

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» розроблено, створено та впроваджується в рамках ПроектуЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

оголошення!

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику № 8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

Угодою, зокрема, передбачено проведення у 2019 року перевірки правильності надання державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям на основі виявлених розбіжностей під час обміну відомостями із зовнішніми базами даних. 

100 років державної служби України

Медична реформа
Захистимо Україну разом

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області