Коломийська районна державна адміністрація

23 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Відділ ведення Державного реєстру виборців
 На головну / Апарат райдержадміністрації

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

Невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов'язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і через створені державні органи.

Відповідно до Закону України „Про Державний реєстр виборців”, розпорядженням голови Коломийської районної державної адміністрації від «10» жовтня 2007 року №460, був створений відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коломийської районної державної адміністрації. Згідно із штатним розписом, чисельність працівників відділу визначена у кількості 4 штатних одиниці. На даний час у відділі працює 4 особи:
 
Начальник відділу       - Галькович Олег Антонович - тел.-факс (03433) 4-79-14;
Головний спеціаліст     - Кікерчук Лілія Іванівна - тел. (03433) 4-79-14;
Провідний спеціаліст    - Халабарчук Олександра Геннадіївна -тел. (03433) 4-79-09
Спеціаліст                    -  - тел. (03433) 4-79-07
 
Відділ ведення Державного реєстру виборців у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців та голови районної державної адміністрації, а також Положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коломийської районної державної адміністрації.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коломийської районної державної адміністрації знаходиться за адресою:
78200, м.Коломия, вул.Верещинського, 17 (приміщення райдержадміністрації)
1-й поверх, каб.№8, тел.(03433)4-79-07, факс (03433)4-79-14 e-mail: drv_ko@ukr.net

Графік роботи відділу:
Понеділок – четвер: з 8.00 до 17.15
П’ятниця: з 8.00 до 16.00
Обідня перерва: з 12.00 до 13.00
Вихідні дні : субота, неділя
Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців є:

1) ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території Коломийського району;
2) складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, селищних, сільських голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації

Нагадуємо, що перевірити свої персональні дані Ви можете звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем Вашого проживання.

Новини

17.12.2018 Тренінг для членів дільничних виборчих комісій

10.12.2018 Перші вибори Коршівського сільського голови та депутатів сільської ради ОТГ

08.12.2018 Навчання для членів дільничних виборчих комісій

14.12.2016 Дільничним виборчим комісіям передані уточнені списки виборців

23.01.2017 Нарада з питань організації та проведення повторних виборів

16.02.2017 Нарада з питань організації та проведення перших виборів старост та проміжних виборів депутатів Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та Спаської сільської ради

18.03.2017 Нарада-навчання з питань організації та проведення перших виборів старост та проміжних виборів депутатів

Корисні посилання

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

Закон України "Про вибори народних депутатів України"

Закон України "Про вибори Президента України"

Закон України "Про місцеві вибори"

Тимчасова зміна місця голосування

Особистий кабінет виборця

        Завдяки цьому сервісу будь-яка особа, не виходячи з дому, може перевірити дані про себе у реєстрі і вже потім, за необхідності, звертатися до відділу ведення реєстру для виправлення помилок, якщо вони є. Більше того, система дозволяє не тільки перевірити свої дані в реєстрі, але й повідомляє адресу вашої виборчої дільниці.

        Таким чином, сервіс «Особистий кабінет виборця» дозволяє кожному легко та комфортно перевірити дані про себе, що однозначно може позитивно позначитися на якості списків виборців, адже тепер громадянинові потрібно лише раз звернутися до відділу ведення реєстру — безпосередньо для виправлення наявних помилок, а не двічі (перший — для перевірки даних, другий — для виправлення помилок, як раніше).

        Наразі через «Особистий кабінет виборця» можна отримати тільки інформацію про включення або невключення до Державного реєстру виборців. У разі невключення необхідно безпосередньо звернутися до органу ведення реєстру за місцем реєстрації.

        Хочеться звернути особливу увагу тих виборців, яким сповнилося 18 років. Як показує практика, ця категорія громадян є найчисельнішою щодо невключення до реєстру. Це пояснюється кількома факторами, а найчастіше — зміною місця проживання у зв’язку з навчанням. Проте, мабуть, кожен випускник школи має доступ до мережі інтернет і може самостійно перевірити, чи є він у списках виборців.

        Отже, Державний реєстр виборців працює завжди. Саме для того, щоб ви потрапили в списки і змогли реалізувати своє конституційне право — право вибору.

Реєстрація

Вхід в особистий кабінет виборця
Актуальна інформація

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Звернення обласної ради

Про звернення обласної ради про небезпеку та шкідливість спалювання сухої трави, стерні, пасовищ, лук, інших ділянок з природною рослинністю або її залишками

Онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів"

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» розроблено, створено та впроваджується в рамках ПроектуЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

оголошення!

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику № 8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

Угодою, зокрема, передбачено проведення у 2019 року перевірки правильності надання державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям на основі виявлених розбіжностей під час обміну відомостями із зовнішніми базами даних. 

100 років державної служби України

Медична реформа
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Життя і творчість Івана Франка

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області