Коломийська районна державна адміністрація

1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Новини
 На головну
24 січень 2020 | Відбулося засідання ради директорів коледжів і технікумів Прикарпаття

23 січня на базі Івано-Франківського базового медичного коледжу відбулося засідання Ради директорів коледжів, технікумів (училищ) Івано-Франківської області, яку очолює директор Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету Ростислав Нагорний.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович, заступник директора департаменту – начальник управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Ігор Гаврилюк.

Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк наголосив на важливості розвитку закладів фахової передвищої освіти з метою підготовки висококваліфікованих фахівців для регіонального ринку праці. Він запевнив учасників наради у підтримці та розумінні зі сторони обласної влади та запропонував спільно вирішувати проблемні питання, пов’язані з імплементацією у 2020 році Закону України «Про фахову передвищу освіту».

У ході дискусії розглядались актуальні питання функціонування закладів фахової передвищої освіти, формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти, академічної доброчесності тощо.

Директор Івано-Франківського базового медичного коледжу Володимир Стасюк презентував досвід роботи закладу, який відзначає 80 років з дня заснування. Учасники засідання ознайомилися з сучасною навчально-матеріальною базою, яка є однією з найкращих не лише в області, але й в Україні. Впродовж останніх років на території коледжу споруджено новітній спортивний зал, сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям, спортивним обладнанням, тренажерами. Закладу було передано частину будівлі у новобудові загальною площею 1000 кв.м, де облаштовано комфортний гуртожиток на 92 ліжкомісця. Але найбільшою цінністю є студентський та педагогічний колективи, які з року в рік демонструють високий рівень фахових та професійних знань, значні досягнення та перемоги.


Архів новин

Актуальна інформація

Штормове (метео) попередження

Штормове (метео) попередження.
Управління з питань цивільного захисту ОДА.

Протягом доби 30 травня по області та місту очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/сек. (1 рівень небезпечності, жовтий).

30 травня – 01 червня на рiчках області очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,3 - 1,5 м, на окремих ділянках до 2 м, над рiвнями 29 травня станом на 08.00. Мiсцями початкове затоплення заплав, с/г угiдь, формування значного мiсцевого та схилового стоку.

Протягом 31 травня - 01 червня, у зв'язку зі значними дощами, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується підвищення рівнів води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м (над рiвнями на 08.00 29 травня), мiсцями початкове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь.

Можливе формування значного мiсцевого, схилового стоку.

Дія. Цифрова освіта

 

НСЗУ

Головна 

ОГОЛОШЕННЯ
В умовах встановленого в Україні  К А Р А Н Т И Н У адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинно  медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» запроваджує роботу телефонної «гарячої  лінії» в підпорядкованих їй амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), за якими жителі сіл та селищ району можуть отримати інформацію щодо COVID – 19 та консультативну медичну допомогу у  лікарів амбулаторій, а саме:
Коронавірус
Описание: C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Clipboard01.jpg
Опитувальник експортерів
Перейти до опитування
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС"

Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС" 0-800-309-110

Онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів"

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» розроблено, створено та впроваджується в рамках ПроектуЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

 

 

 

 

 

banner

 


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області