Коломийська районна державна адміністрація

1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Новини
 На головну
24 січень 2020 | В обласній державній адміністрації обговорювали стратегічні напрямки розвитку державної служби зайнятості

          У четвер, 23 січня відбулася робоча зустріч заступників голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук, Дмитра Романюка з директором Державного центру зайнятості Ольгою Макогон та директором обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

«Основна ціль мого візиту вивчити потреби Івано-Франківського регіону, специфіку його соціально-економічного розвитку, які сфери бізнесу розвинуті в області та побудувати плани на майбутнє, щоб ми могли задовольняти попит і потреби у сфері зайнятості як місцевої влади, так і бізнесу в цілому», - зазначила Ольга Макогон.

Заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк привітав директора державного центру зайнятості Ольгу Макогон на теренах Івано-Франківщини: «Вітаю Вас з тим, що Ви очолили цю надзвичайно важливу державну службу в Україні, яка виконує необхідні функції для економіки, міністерств, відомств і необхідна для прогнозування й розвитку ринку праці, його потреб. Завдання служби безпосередньо пов’язані з соціально-економічним розвитком України в цілому, а також із сферою освіти з тієї точки зору, кого вона має готувати для економіки. Я хочу Вас запевнити, що обласна державна адміністрація співпрацює з центрами зайнятості задля економічного зростання регіону».

Під час зустрічі обговорювали основні стратегічні напрями розвитку державної служби зайнятості щодо обслуговування населення і роботодавців, соціально-економічний розвиток області, сучасний ринок праці, зацікавленість бізнесових структур в офіційній зайнятості населення, їх співпрацю з центрами зайнятості, компенсаційні виплати служб зайнятості та розробку мотиваційної карти знаходження роботи.

Світлана Онищук розповіла про впровадження в області реформи децентралізації, зокрема, про те, що створено 41 громаду, в кінцевому результаті має бути 60 ОТГ та зауважила: «Ми бачимо сьогодні ефективну роботу філій та центрів зайнятості в ході децентралізації, коли частина фахівців райдержадміністрацій підлягає вивільненню. Державним службовцям, які можуть працювати в об’єднаних територіальних громадах, допомагають знайти роботу. Важливим завданням на сьогодні є також активізація роботи із працевлаштування внутрішньо переміщених осіб».

Також йшлося про нормативно-правові акти щодо забезпечення зайнятості населення, напрями роботи в ситуації вивільнення працівників РДА, працевлаштування осіб з інвалідністю, роботу єдиної інформаційно-аналітичної системи вакансій, якість та результати надання послуг державною службою зайнятості шукачам роботи, потреби і запити цієї служби, співпрацю з об’єднаними територіальними громадами.

Під час зустрічі було наголошено на реалізації пілотних проектів в області із забезпечення зайнятості населення, збільшенні кількості роботодавців, які співпрацюють з службою зайнятості та впровадженні інституту консультанта роботодавця.


Архів новин

Актуальна інформація

Штормове (метео) попередження

Штормове (метео) попередження.
Управління з питань цивільного захисту ОДА.

Протягом доби 30 травня по області та місту очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/сек. (1 рівень небезпечності, жовтий).

30 травня – 01 червня на рiчках області очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,3 - 1,5 м, на окремих ділянках до 2 м, над рiвнями 29 травня станом на 08.00. Мiсцями початкове затоплення заплав, с/г угiдь, формування значного мiсцевого та схилового стоку.

Протягом 31 травня - 01 червня, у зв'язку зі значними дощами, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується підвищення рівнів води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м (над рiвнями на 08.00 29 травня), мiсцями початкове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь.

Можливе формування значного мiсцевого, схилового стоку.

Дія. Цифрова освіта

 

НСЗУ

Головна 

ОГОЛОШЕННЯ
В умовах встановленого в Україні  К А Р А Н Т И Н У адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинно  медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» запроваджує роботу телефонної «гарячої  лінії» в підпорядкованих їй амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), за якими жителі сіл та селищ району можуть отримати інформацію щодо COVID – 19 та консультативну медичну допомогу у  лікарів амбулаторій, а саме:
Коронавірус
Описание: C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Clipboard01.jpg
Опитувальник експортерів
Перейти до опитування
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС"

Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС" 0-800-309-110

Онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів"

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» розроблено, створено та впроваджується в рамках ПроектуЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

 

 

 

 

 

banner

 


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області