Коломийська районна державна адміністрація

1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Новини
 На головну
3 Квітень 2020 | Під час селектору обговорено профілактичні заходів із запобігання поширенню COVID-19 на підприємствах ЖКГ

Під час селектору обговорено профілактичні заходів із запобігання поширенню COVID-19 на підприємствах ЖКГ

news-image
У Міністерстві розвитку громад та територій України відбулася селекторна нарада з представниками облдержадміністрацій, міськими головами, керівниками підприємств ЖКГ щодо надання житлово-комунальних послуг та проведення профілактичних заходів для запобігання зараженню коронавірусною інфекцією населення та персоналу підприємств.

У її роботі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик, заступник Івано-Франківського міського голови Руслан Гайда та начальник управління житлово-комунального господарства департаменту розвитку громад, територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Ігор Гунін.

Зазначалося, що в Україні завершується опалювальний сезон. Облдержадміністрацією, в свою чергу, видано розпорядження про завершення опалювального сезону у випадку підняття середньодобової температури вище +8 С протягом трьох діб.

Централізованим теплопостачанням забезпечені всі житлові багатоквартирні будинки та заклади бюджетної сфери. У роботі перебувають обидві енергогенеруючі станції: Бурштинська та Калуська ТЕЦ, які забезпечують відповідно теплом мешканців міст Калуша та Бурштина.

Керівниками підприємств ЖКГ розроблені та затверджені графіки дистанційної роботи для працівників у випадку неможливості встановлення таких графіків для певної категорії посад, працівники забезпечуються на робочих місцях антисептичними засобами для рук та захисними масками.

Працівникам наголошено на необхідності утримуватися від контактів та  спілкування без захисних масок у трудових колективах. Встановлено пропускний режим на території підприємств. За останньою інформацією, серед працівників житлово-комунального господарства відсутні особи, інфіковані коронавірусною інфекцією.

Наголошувалося, що під час карантину населення та заклади бюджетної сфери, в тому числі заклади охорони здоров’я, забезпечені в повному обсязі житлово-комунальними послугами. 

За інформацією керівників підприємств теплоенергетики, водопровідно-каналізаційного господарства та інших підприємств галузі, призначено відповідальних працівників, які здійснюють обробку антисептичними засобами адміністративні, технічні, службові та інші приміщення цих підприємств.

Органами місцевого самоврядування та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  здійснюються перегляд та коригування тарифів на теплопостачання для всіх категорій споживачів відповідно до постанови КМУ № 1082  від 24 грудня 2019 року у випадку зміни вартості енергоносіїв.

Комунальними службами, управителями будинків, керівниками ОСББ здійснюється обробка антисептиками під’їздів, сходових кліток, місць загального  користування в будинках.

Щоденно проводиться обробка тротуарів, вулиць та доріг загального користування відповідним знезаражуючими засобами.

Населенню області рекомендується оплачувати за житлово-комунальні послуги за допомогою платіжних систем в онлайн режимі. 

Нагадаємо, що всіма підприємствами ТКЕ області здійснено перерахунок вартості теплопостачання для населення за березень поточного року.

 

 

 


Архів новин

Актуальна інформація

Штормове (метео) попередження

Штормове (метео) попередження.
Управління з питань цивільного захисту ОДА.

Протягом доби 30 травня по області та місту очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/сек. (1 рівень небезпечності, жовтий).

30 травня – 01 червня на рiчках області очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,3 - 1,5 м, на окремих ділянках до 2 м, над рiвнями 29 травня станом на 08.00. Мiсцями початкове затоплення заплав, с/г угiдь, формування значного мiсцевого та схилового стоку.

Протягом 31 травня - 01 червня, у зв'язку зі значними дощами, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується підвищення рівнів води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м (над рiвнями на 08.00 29 травня), мiсцями початкове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь.

Можливе формування значного мiсцевого, схилового стоку.

Дія. Цифрова освіта

 

НСЗУ

Головна 

ОГОЛОШЕННЯ
В умовах встановленого в Україні  К А Р А Н Т И Н У адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинно  медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» запроваджує роботу телефонної «гарячої  лінії» в підпорядкованих їй амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), за якими жителі сіл та селищ району можуть отримати інформацію щодо COVID – 19 та консультативну медичну допомогу у  лікарів амбулаторій, а саме:
Коронавірус
Описание: C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Clipboard01.jpg
Опитувальник експортерів
Перейти до опитування
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС"

Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС" 0-800-309-110

Онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів"

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» розроблено, створено та впроваджується в рамках ПроектуЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

 

 

 

 

 

banner

 


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області