Коломийська районна державна адміністрація

31 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Новини
 На головну
3 Квітень 2020 | ПРОТОКОЛ № 3 районної комісії ТЕБ та НС

ПРОТОКОЛ № 3

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

від 3 квітня 2020 року

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Головував:  голова райдержадміністрації, голова районної комісії з питань ТЕБ і НС Глушков Л.О.

Присутні: Члени комісії, запрошені (за окремим списком)

 

 

Слухали: 1. Щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території району (Б.Джалапин).

 

 

Заслухавши інформацію щодо необхідності вжиття додаткових протиепідемічних заходів на території району з метою запобіганню поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території району, виконання протоколу №4 від 27.03.2020р. засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, комісія вирішила :

 

1. Сільським, селищним радам спільно з КНП «Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» (Б.Джалапин), Коломийським відділом поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області (О.Білейчук),  Коломийському МРВ УДСНС в області (І.Вацик), в межах компетенції забезпечити:

 

визначення та маркування меж територій карантину шляхом встановлення інформаційних знаків, табличок про введення особливого режиму проведення протиепідемічних заходів;

інформування населення про визначення меж територій карантину, а також впровадження профілактичних, протиепідемічних заходів;

належне облаштування (освітлення, шлагбауми, санітарні бар’єри, наявність необхідної кількості примірників медико-санітарних декларацій тощо) контрольно-пропускних пунктів на в’їздах і виїздах із території карантину, осередків спалаху інфекційної хвороби;

пропуск осіб, які залишають територію карантину або в’їжджають у неї за умови проведення медичного огляду з безконтактною термометрією і заповнення медико-санітарної декларації та направлення на обстеження осіб з підозрою на гострі респіраторні захворювання;

обмеження руху громадського транспорту у населених пунктах, за винятком перевезення персоналу медичних та екстрених служб, підприємств та установ, які забезпечують життєдіяльність населення.

Термін: при ускладнені епідемічної ситуації

2. Сільським, селищним головам спільно з Коломийською міськрайонною  філією Державної установи «Івано-Франківський обласний  лабораторний центр  Міністерства охорони здоров’я України» (І.Ковальчук), Коломийським МРВ УДСНС в області (І.Вацик), забезпечити проведення дезінфекційних заходів у жилих, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах.

Термін: при необхідності

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Л.Стефанюк), Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Г.Андейчук) спільно з сільськими, селищними головами забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим мало захищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження із залученням працівників соціальних служб.

 

Термін: постійно

4. Коломийському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби (Г.Тарабаса), спільно з сільськими, селищними головами забезпечити контроль за суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді. На входах, виходах і в місцях розрахунку провести маркування (позначення) місць перебування відвідувачів для забезпечення дотримання ними безпечних (санітарних) відстаней.

                                                                    Термін: постійно

5. Отинійській селищній раді (В.Кінащук) провести позачергове засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянути питання вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території селища

Термін: до 06 квітня 2020 року

6. Сільським, селищним головам, КНП «Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» (Б.Джалапин):

 створити і вести письмовий реєстр осіб, що прибули із-за кордону з метою проведення моніторингу за їх самоізоляцією протягом 14 днів. Даний реєстр довести до Коломийського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області (О.Білейчук) та налагодити взаємодію.

Термін: постійно

 

створити комісії для контролю за дотриманням карантину в населених пунктах району. При виявленні порушень негайно звертатись до Коломийського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області (О.Білейчук) для притягнення винних до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Термін: постійно

 

7. Сільським, селищним головам: визначити місця імовірного поховання померлих від захворювання на корона вірус. Процес поховання здійснювати відповідно до покрокових Рекомендацій.

 

Термін: постійно

 

8. Начальнику відділу культури райдержадміністрації (Л.Федор) звернутись до духовної влади різних конфесій щодо розроблення порядку проведення Великодній свят (сповідь, освячення вербових гілок, пасок) у відповідності до норм, встановленої надзвичайної ситуації.

 

Термін: негайно

 

9. КНП «Коломийська центральна районна лікарня» Коломийської районної ради (А. Кошкін), КНП «Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» (Б.Джалапин), КНП Отинійська районна лікарня (В.Кульчицький) забезпечити переведення усіх закладів охорони здоров’я на суворий протиепідемічний режим, створення медичних бригад з метою активного виявлення і надання допомоги хворим на COVID-19. Визначення ізоляторів для госпіталізації контактних осіб з метою їх обстеження та здійснення медичного нагляду за ними.

Термін: негайно

 

 

 

 

10. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на Комунальне некомерційне підприємство «Коломийська ЦРЛ Коломийської районної ради» (А.Кошкін), КНП «Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» (Б.Джалапин), КНП Отинійську районну лікарню (В.Кульчицький) та управління Держпродспоживслужби в Коломийському районі (Г.Тарабаса).

 

 

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації,

голова районної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки і

надзвичайних ситуацій                                                Любомир Глушков

 

 

 

 

 

 

Відповідальний секретар комісії                                           Андрій Витвицький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

Актуальна інформація

Штормове (метео) попередження

Штормове (метео) попередження.
Управління з питань цивільного захисту ОДА.

Протягом доби 30 травня по області та місту очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/сек. (1 рівень небезпечності, жовтий).

30 травня – 01 червня на рiчках області очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,3 - 1,5 м, на окремих ділянках до 2 м, над рiвнями 29 травня станом на 08.00. Мiсцями початкове затоплення заплав, с/г угiдь, формування значного мiсцевого та схилового стоку.

Протягом 31 травня - 01 червня, у зв'язку зі значними дощами, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується підвищення рівнів води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м (над рiвнями на 08.00 29 травня), мiсцями початкове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь.

Можливе формування значного мiсцевого, схилового стоку.

Дія. Цифрова освіта

 

НСЗУ

Головна 

ОГОЛОШЕННЯ
В умовах встановленого в Україні  К А Р А Н Т И Н У адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинно  медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» запроваджує роботу телефонної «гарячої  лінії» в підпорядкованих їй амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), за якими жителі сіл та селищ району можуть отримати інформацію щодо COVID – 19 та консультативну медичну допомогу у  лікарів амбулаторій, а саме:
Коронавірус
Описание: C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Clipboard01.jpg
Опитувальник експортерів
Перейти до опитування
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС"

Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС" 0-800-309-110

Онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів"

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» розроблено, створено та впроваджується в рамках ПроектуЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

 

 

 

 

 

banner

 


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області