Коломийська районна державна адміністрація

5 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Новини
 На головну
20 жовтень 2020 | Євген Фербей взяв участь у роботі Координаційного центру із провадження діяльності, пов’язаної з участю України у реалізації СЄСДР

Євген Фербей взяв участь у роботі Координаційного центру із провадження діяльності, пов’язаної з участю України у реалізації СЄСДР

news-image
Сьогодні під головуванням міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова відбулося онлайн-засідання Координаційного центру з провадження діяльності, пов’язаної з участю України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону. У заході взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей.

Обговорювали основні аспекти із реалізації пріоритетних напрямів Стратегії ЄС для Дунайського регіону в Україні (СЄСДР), Дунайської транснаціональної програми та розробки проекту плану заходів на 2021 – 2023 роки. Йшлося і про можливе головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону у 2022 році.

Зауважувалося, що декілька років Україна  працює у рамках Дунайської стратегії та Стратегії ЄС для Карпатського регіону. З української сторони необхідно вжити усі важливі кроки та забезпечити належну роль України у цих ініціативах, використовувати усі можливості задля розвитку транскордонного співробітництва та налагодити роботу в рамках міжурядових комісій з державами сусідами – членами Європейського Союзу.

Важливим є те, що СЄСДР є важливим інструментом для вирішення спільних викликів, що стоять перед країнами-членами ЄС та іншими країнами, що розташовані в одному географічному регіоні. Івано-Франківщина бере активну участь у реалізації цього стратегічного напрямку. Розроблено і подано пропозиції до плану заходів щодо участі України в реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

Слід зазначити, що у Івано-Франківську реалізується проект «Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону». У цьому контексті важливим є налагодження роботи електронної системи звітності задля подальшої ефективної співпраці в рамках Дунайської транснаціональної програми.


Архів новин

Актуальна інформація

Штормове (метео) попередження.Управління з питань цивільного захисту ОДА.

Штормове (метео) попередження.Управління з питань цивільного захисту ОДА.

В найближчі дві години із збереженням до кінця дня 03 грудня, протягом доби 04 грудня, по області та місту очікується посилення південного вітру 15-20м/с. (НМЯ1) 1-й рівень небезпечності, жовтий.

Дія. Цифрова освіта

 

НСЗУ

Головна 

ОГОЛОШЕННЯ
В умовах встановленого в Україні  К А Р А Н Т И Н У адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинно  медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» запроваджує роботу телефонної «гарячої  лінії» в підпорядкованих їй амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), за якими жителі сіл та селищ району можуть отримати інформацію щодо COVID – 19 та консультативну медичну допомогу у  лікарів амбулаторій, а саме:
Коронавірус
Описание: C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Clipboard01.jpg
Сервіс "Допомога поруч"

 

Опитувальник експортерів
Перейти до опитування
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС"

Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС" 0-800-309-110

 

 

 

 

 

 

banner

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області