Коломийська районна державна адміністрація

6 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Новини
 На головну
14 січень 2021 | Андрій Бойчук: З ініціативи Президента ціни в платіжках людей буде зменшено на понад 30%

Андрій Бойчук: З ініціативи Президента ціни в платіжках людей буде зменшено на понад 30%

news-image
Сьогодні за ініціативи обласної державної адміністрації в приміщення наукового містечка «Нова енергія», яке функціонує в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, відбулося засідання «круглого столу» на тему «Формування енергетичної свідомості українців: виклики сьогодення».

Участь у заході взяли голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук, ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський, проректор із наукової роботи університету,  професор Максим Карпаш, науковці та фахівці навчального закладу.

Присутні обговорили виклики енергетичного сектору економіки держави в умовах сьогодення, зокрема, формування тарифів на блакитне паливо,  формування енергетичної свідомості українців щодо ощадного та ефективного використання енергетичних ресурсів, перспективи розвитку альтернативних джерел енергії.

 За словами Андрія Бойчука, події останніх днів, зокрема, протестні акції населення щодо зростання тарифів на постачання та розподіл газу, свідчать про те, що в суспільстві бракує експертної думки щодо наукового обґрунтування формування вартості блакитного палива.

Андрій Бойчук також зазначив, що з боку влади вже зроблено ряд кроків. 13 січня відбулась енергетична нарада Кабінету Міністрів, представників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, яку зібрав Президент України. Там ухвалили рішення про зменшення ціни на газ нижче ринкової, що означає зниження ціни в платіжках людей на понад 30%. Уряд вже працює над відповідною постановою, яка за планом Міністерства енергетики запрацює вже з лютого.

«Сьогодні ми спостерігаємо розвиток енергетичної свідомості населення щодо ефективного використання природних ресурсів. Однак варто відзначити, що в енергетичному секторі, які в у будь-якій іншій сфері економіки, систематично відбуваються зміни, зокрема, щодо формування тарифів, впровадження новітніх технологій тощо. Тому нашим завданням є донесення до людей обґрунтування експертів щодо чинників, які впливають на формування тарифного пакету вартості газу», - наголосив Андрій Бойчук.

На переконання Євстахія Крижанівського, питання енергетичної безпеки є ключовою складовою безпеки держави. Вона визначає рівень достатку людей і розвиток держави загалом. Тому дуже важливим є ощадне та ефективне використання природних надр.

«Саме Прикарпаття свого часу було в авангарді  видобутку природних ресурсів. Однак із наданням ліцензій на розробку свердловин на видобуток газу і нафти приватним структурам, рівень видобування значно знизився. Разом з тим, спостерігається й відсутність наукового супроводу робіт, які здійснюються на місці видобутку, адже весь процес закритий для експертного середовища», - розповів ректор університету.

Своєю чергою Максим Карпаш акцентував увагу присутніх на аудиті енергетичних мереж, який в останні роки не проводиться належним чином, резервному зберіганню газу та придбання блакитного палива  у період низьких цін на нього.

Наголошувалося, що видобуток власного газу, формування енергетичної свідомості населення до ощадного використання природних ресурсів мають стати ключем до енергетичної безпеки держави.


Архів новин

Актуальна інформація

Штормове (метео) попередження. Управління з питань цивільного захисту ОДА.
У зв’язку з хуртовинами та снігопадами 06 березня у високогiр’ї Івано-Франківської та Закарпатської областей зберігається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).
Івано-Франківська область в червоній зоні!
banner
Всеукраїнські вебінари для представників бізнесу

Мінекономіки спільно з Радою бізнес-омбудсмена заплановано проведення низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу з найбільш болючих питань, а самє: податкові і митні питання; дії правоохоронних органів, державних регуляторів та місцевих органів влади (графік додається).

Цільовою аудиторією є суб’єкти підприємництва, бізнес асоціації, працівники місцевих органів влади до повноважень яких належать питання розвитку бізнесу.

Приєднатись до участі у вебінарах можливо заповнивши реєстраційні форми за посиланнями:

    10.02.2021 - https://forms.gle/xN9xEoSJUZ9HN1Ai9
    24.02.2021 - https://forms.gle/178aLAsSZn7YCgwd7
    10.03.2021 - https://forms.gle/CrEvdiEimL71QbeP6
    24.03.2021 - https://forms.gle/iz3zRmhjzEkW3U5k9
    31.03.2021 - https://forms.gle/LE2bUfMKvZJDwdZ98
    у мережі Facebook: https://www.facebook.com/BusinessOmbudsmanUkraine

Дія. Цифрова освіта

 

НСЗУ

Головна 

ОГОЛОШЕННЯ
В умовах встановленого в Україні  К А Р А Н Т И Н У адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинно  медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» запроваджує роботу телефонної «гарячої  лінії» в підпорядкованих їй амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), за якими жителі сіл та селищ району можуть отримати інформацію щодо COVID – 19 та консультативну медичну допомогу у  лікарів амбулаторій, а саме:
Коронавірус
Описание: C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Clipboard01.jpg
Сервіс "Допомога поруч"

 

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ

 

 

 

 

 

 

banner

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області