Коломийська районна державна адміністрація

25 лютий 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Новини
 На головну
20 січень 2021 | Карпатський національний природний парк – лідер серед європейських національних парків

Карпатський національний природний парк – лідер серед європейських національних парків

news-image
Міжнародна компанія Save on Energy оприлюднила рейтинг країн Європи з найкращими національними парками. Організація проаналізувала сотні європейських національних парків, дослідивши їх рейтинги, огляди, розташування та розмір, обрала найкращих.

Європейські країни з найвищим рейтингом національних парків: 

1. Україна (9,73)

Україна входить до європейських країн з найвищим рейтингом національних парків, при цьому кожен з восьми парків країни має середній бал 9,73 за даними TripAdvisor. Насправді, найвищим рейтингом в Україні є Карпатський національний природний парк, середній рейтинг якого становить 9,75.

2. Словенія (9,72)

Словенії не вистачило 0,01 бала, щоб посісти перше місце. У країні знаходиться один національний парк – Triglav National Park, що потрапляє до парків з найвищою оцінкою в Європі - 9,72 з 10 можливих.

3. Словаччина (9,69)

Словаччина посідає третє місце. Дев'ять національних парків каїни мають середній бал 9,69 з 10. У Словаччині національний парк з найвищим рейтингом – Muranska Planina National Park – 10 із 10!

4. Болгарія (9,64)

Болгарія посіла четверту сходинку з найвищим рейтингом парків на основі середнього балу. Три національні парки Болгарії мають середній бал TripAdvisor на рівні 9,64 з 10.

Національним парком з найвищим рейтингом у країні є Central Balkan National Park (9,86).

5. Швейцарія (9,6)

Незважаючи на наявність лише одного національного парку в країні, Швейцарія посідає п’яте місце. Завдяки відомому в країні Swiss National Park, Швейцарія має середній бал TripAdvisor на рівні 9,6 з 10.

6. Данія (9,58)

Європейською країною з шостим найвищим рейтингом є Данія, яка на основі даних TripAdvisor досягла середнього балу 9,58. У країні є шість національних парків, але саме Northeast Greenland National Park має бал 10 з 10.

7. Австрія (9,57)

Австрія посідає сьоме місце, кожен із її семи національних парків має середній загальний рейтинг 9,57 з 10, базуючись на даних, отриманих на сайті TripAdvisor.

З усіх семи парків Gesause National Park має найвищий рейтинг в Австрії – 9,82.

8. Чехія (9,53)

З середнім рейтингом 9,53 в чотирьох національних парках країни, Чеська Республіка займає восьме місце  у європейському рейтингу.

Найкращим парком у країні є Bohemian Switzerland National Park ("Чеська Швейцарія"), який має рейтинг 9,57 з 10 на основі TripAdvisor.

9. Франція (9.49)

Франція посідає дев'яте місце. 10 її національних парків мають середній рейтинг TripAdvisor 9,49 з 10. Національний парк Mercantour National Park має середній бал 9,78 на TripAdvisor.

10. Великобританія (9.45)

У Великобританії налічується 15 національних парків, які мають загальний середній бал 9,45 з 10. Найбільш високо оціненим національним парком Великобританії є Pembrokeshire Coast National Park в Уельсі, середній рейтинг якого на TripAdvisor становить 9,73.

Аналіз компанії Save on Energy показав, що Швеція має національні парки з найвищим рейтингом у Європі, п’ять з яких досягли ідеального рейтингу 10 із 10 на TripAdvisor: Tofsingdalen National Park, Padjelanta National Park, Sonfjallet National Park, Djuro National Park, Vadvetjakka National Park.

Позаду Норвегія та Фінляндія з трьома національними парками: Forollhogna National Park (Norway), Lierne National Park (Norway), Seiland National Park (Norway).


Архів новин

Актуальна інформація

Всеукраїнські вебінари для представників бізнесу

Мінекономіки спільно з Радою бізнес-омбудсмена заплановано проведення низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу з найбільш болючих питань, а самє: податкові і митні питання; дії правоохоронних органів, державних регуляторів та місцевих органів влади (графік додається).

Цільовою аудиторією є суб’єкти підприємництва, бізнес асоціації, працівники місцевих органів влади до повноважень яких належать питання розвитку бізнесу.

Приєднатись до участі у вебінарах можливо заповнивши реєстраційні форми за посиланнями:

    10.02.2021 - https://forms.gle/xN9xEoSJUZ9HN1Ai9
    24.02.2021 - https://forms.gle/178aLAsSZn7YCgwd7
    10.03.2021 - https://forms.gle/CrEvdiEimL71QbeP6
    24.03.2021 - https://forms.gle/iz3zRmhjzEkW3U5k9
    31.03.2021 - https://forms.gle/LE2bUfMKvZJDwdZ98
    у мережі Facebook: https://www.facebook.com/BusinessOmbudsmanUkraine

Дія. Цифрова освіта

 

НСЗУ

Головна 

ОГОЛОШЕННЯ
В умовах встановленого в Україні  К А Р А Н Т И Н У адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинно  медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» запроваджує роботу телефонної «гарячої  лінії» в підпорядкованих їй амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), за якими жителі сіл та селищ району можуть отримати інформацію щодо COVID – 19 та консультативну медичну допомогу у  лікарів амбулаторій, а саме:
Коронавірус
Описание: C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Clipboard01.jpg
Сервіс "Допомога поруч"

 

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС"

Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС" 0-800-309-110

Онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів"

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» розроблено, створено та впроваджується в рамках ПроектуЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

 

 

 

 

 

 

banner

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області