Коломийська районна державна адміністрація

22 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Новини
 На головну
28 Вересень 2021 | Онлайн-нарада у голови облдержадміністрації Світлани Онищук

 

Відбулася онлайн-нарада у голови облдержадміністрації Світлани Онищук з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, головами районних державних адміністрацій, міськими, селищними та сільськими головами.

 

Перше питання стосувалося вакцинальної кампанії на Прикарпатті. Очільниця області зазначила, що зростає кількість госпіталізованих із діагнозом Covid-19 і 55% хворих -- кисневозалежні. Тут слід звернути увагу на те, що вакциновані хворіють значно рідше й легше переносять хворобу. До слова, в області цього місяця збільшилася кількість щеплень.

 

Обласний координатор із питань вакцинації Микола Стовбан розповів про те, які вакцини та скільки поступили в область останнім часом. Тобто є достатня для населення Прикарпаття кількість вакцин. Зокрема це вакцини Pfizer, CoronaVac, та AstraZeneca. А ще розповів про термін їхнього зберігання. Також Микола Стовбан зазначив, що на порталі Дія можна згенерувати міжнародний COVID-сертифікат про повну вакцинацію, який діятиме 365 днів. Це означає, що після вакцинації кожен зможе самостійно отримати COVID-сертифікат та безперешкодно з ним подорожувати.

 

Пізніше про основні параметри формування місцевих бюджетів на 2022 рік доповіла Ірина Мацькевич – директорка департаменту фінансів облдержадміністрації. Ірина Мацькевич проінформувала, що наступного року збільшиться зарплата медиків. Для середнього медичного персоналу зарплата має бути не менше 13,5 тисяч гривень, а для лікарів – мінімум 20 тисяч. Також з 1 січня 2022 року академічні та іменні стипендії здобувачів вищої, фахової передвищої освіти збільшаться в понад 1,5 рази, професійної (професійно-технічної) освіти – у понад 2,5 рази.

 

Останнє питання стосувалося впровадження ринку земель та інвентаризація земель на території області. В.о. начальника головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Олег Шастко розповів про зміни в законодавстві, що стосуються Держгеокадастру. Таким чином Держгеокадастр та його територіальні органи втрачають значну частину своїх повноважень, зокрема розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення, перетворюючи всю систему Держгеокадастру у сучасну сервісну службу. Наприклад, в одній із норм закону йдеться про те, що земельні ділянки, що вважаються комунальною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст і право державної власності на які зареєстроване у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, переходять у комунальну власність з моменту державної реєстрації права комунальної власності на такі земельні ділянки.


Архів новин

Актуальна інформація

Інтерактивна мапа світу
Результати конкурсу

Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача  сектору роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації

Клінічний маршрут пацієнта, який відповідає визначенню випадку COVID-19

 

Вакцинуйся! Будь відповідальним

 

УВАГА!

 Увага важлива інформація!

Інформуємо, що центр вакцинації, що знаходився в м. Коломия за адресою Привокзальна, 2 (приміщення ЦНАПУ) змінив своє місцезнаходження. Тепер він працює за адресою м.Коломия вул. Івана Франка, 14 (приміщення медичного коледжу).

Центр працює за графіком: понеділок - п’ятниця, з 9.00 год. до 14.00 год.

Вакцинуйтеся! Бережіть своє здоров’я і здоров’я своїх близьких!

 

 

Інформація по вакцинації жителів Коломийського району

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Органам місцевого самоврядування

 Роз’яснення для органів місцевого самоврядування стосовно здійснення ними державної регуляторної політики, державного нагляду, особливостей проведення перегляду регіональних регуляторних актів щодо їх відповідності вимогам чинного законодавства

Covid-19

Пункти та центри вакцинації

 

 

 

 

 

 

banner

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області