Коломийська районна державна адміністрація

29 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Новини
 На головну
10 грудень 2018 | Перші вибори Коршівського сільського голови та депутатів сільської ради ОТГ

 

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ !

 

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 12.10.2018 р. № 156  «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року» відбудуться перші вибори  Коршівського сільського голови та депутатів сільської ради об’єднаної територіальної громади.

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації відповідно до законів України «Про місцеві вибори», «Про Державний реєстр виборців» 8 грудня 2018 року передав дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць попередні списки виборців та іменні запрошення виборцям. Дільничні виборчі комісії до 12 грудня 2018 року (включно) надсилають, або доставляють в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення. Якщо, в запрошеннях Ви виявили помилку, або не отримали запрошення Вам необхідно перевірити своє включення, або свої дані в попередньому списку виборців. Списки виборців будуть знаходитися в приміщеннях дільничних виборчих комісій.

 

Кожний виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися. Виборець особисто подає заяву до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців щодо вищевказаних обставин. У разі, якщо виборець за станом здоров’я не може особисто подати заяву, відповідна виборча комісія за зверненням такого виборця зобов’язана забезпечити прийняття заяви у такого виборця в інший спосіб. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують зазначені в ній відомості. Такі заяви можуть бути подані до 17 грудня 2017 року включно. Заява, подана після зазначеного строку, залишається без розгляду.

 

Відділ ведення державного реєстру виборців апарату Коломийської райдержадміністрації знаходиться за адресою: м. Коломия, вул. Верещинського, 17, кабінет №8, тел. 4-79-14.

 

Також, Ви можете перевірити свої ідентифікаційні персональні дані за допомогою програмному ресурсу «Особистий кабінет виборця». Більше того, система дозволяє не тільки перевірити свої дані в реєстрі, але й повідомляє адресу Вашої виборчої дільниці. Таким чином, сервіс «Особистий кабінет виборця» дозволяє кожному легко та комфортно перевірити дані про себе, що однозначно може позитивно позначитися на якості списків виборців. Процедура реєстрації на сайті проста та не потребує багато часу. Після реєстрації у розділі “Перевірити дані у Реєстрі” необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними. Повідомлення щодо результатів запиту надійде на Вашу електронну пошту. Посилання на програмний ресурс «Особистий кабінет виборців» https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN.


Архів новин

Актуальна інформація

Штормове (метео) попередження

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 28 січня та протягом доби 29 січня по області та місту очікується посилення західного вітру 15-20 м/с. Протягом доби 29 січня по області та місту очікується значний мокрий сніг та сніг. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності жовтий.

Опитувальник експортерів
Перейти до опитування
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Звернення обласної ради

Про звернення обласної ради про небезпеку та шкідливість спалювання сухої трави, стерні, пасовищ, лук, інших ділянок з природною рослинністю або її залишками

Онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів"

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» розроблено, створено та впроваджується в рамках ПроектуЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

оголошення!

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику № 8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

Угодою, зокрема, передбачено проведення у 2019 року перевірки правильності надання державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям на основі виявлених розбіжностей під час обміну відомостями із зовнішніми базами даних. 

100 років державної служби України

Медична реформа
Захистимо Україну разом

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області