Коломийська районна державна адміністрація

19 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Новини
 На головну
17 Вересень 2019 | «Булінгу – ні!»

«Булінгу – ні!» -  актуальна на сьогодні тема виховної години. 16.09.2019 р. у Ковалівськійому ліцеї провідний фахівець із соціальної роботи Коломийського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ласійчук Наталія Миколаївна  та головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової правової допомоги Коломийського МЦ з надання БВПД  Смерек Вікторія Михайлівна організували та провели захід саме з такою назвою. Мета даного заходу: запобігати різним формам насилля в учнівському середовищі.

 

Булінг (від англ. bully— хуліган, залякувати) – це форма психічного насильства у вигляді травлі, бойкоту, насмішок, дезінформації, псування особистих речей, фізичної розправи тощо. Одним із різновидів булінгу є шкільний. Наслідки булінгу є досить серйозними: ізоляції чи погіршення успішності у навчанні і, навіть, суїцид. Організатори  намагалися переконати дітей у тому, щоб  вони у подальшому шкільному житті не були ініціаторами агресивної та неправомірної поведінки по відношенню до інших учнів школи. Навчили учнів виявляти основні ознаки булінгу в шкільному середовищі та протистояти різним формам насилля стосовно інших учнів чи їх самих безпосередньо; сформували стійке усвідомлення бажання протистояти різним проявам насилля одних учнів стосовно інших. Даний захід пройшов активно, жваво  завдяки організаторам та небайдужості школярів.

 

 


Архів новин

Актуальна інформація

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Звернення обласної ради

Про звернення обласної ради про небезпеку та шкідливість спалювання сухої трави, стерні, пасовищ, лук, інших ділянок з природною рослинністю або її залишками

Онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів"

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» розроблено, створено та впроваджується в рамках ПроектуЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

оголошення!

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику № 8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

Угодою, зокрема, передбачено проведення у 2019 року перевірки правильності надання державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям на основі виявлених розбіжностей під час обміну відомостями із зовнішніми базами даних. 

100 років державної служби України

Медична реформа
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Життя і творчість Івана Франка

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області