Коломийська районна державна адміністрація

27 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Новини
 На головну
25 листопад 2019 | Соціальне підприємництво дає можливість не тільки розвиватися бізнесу, але й розвивати громади, забезпечувати сталий розвиток території міст

          На території інноваційного центру «Промприлад. Реновація» у м.Івано-Франківськ стартувала ІІІ Міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу: «На шляху до сталого фінансування». Протягом двох днів представники центральних та місцевих органів влади, бізнесу, громадськості, іноземні експерти та фахівці Проєкту ПРОМІС зосередять свою увагу на актуальних питаннях впровадження інклюзивного підходу на усіх рівнях життя.

Учасників конференції привітав заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк. «Питання розвитку малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва є надзвичайно важливим. І сьогоднішня локація є дуже символічною, адже є яскравим прикладом співпраці влади, бізнесу та громади, - зазначив управлінець. – Дуже часто є недооцінка ролі малого та середнього бізнесу у державі та функцій, які він може виконувати – від зайнятості населення, зменшення трудової міграції, до можливості кожному реалізувати себе. І безпосередньо соціальне підприємництво є його важливою складовою, яка дає можливість не тільки розвиватися бізнесу, але й розвивати громади, забезпечувати сталий розвиток території міст».

Вперше міжнародна конференція проводиться за межами Києва. Івано-Франківськ організатори обрали не випадково. Місто є одним із лідерів України, де активно підтримується соціальне підприємництво та створюється позитивне середовище для розвитку. Переконатися у цьому учасники заходу зможуть особисто, відвідавши осередки соціальної та бізнесової активності.

Бізнес має бути успішним – це основа економічного розвитку суспільства та стимул розвитку людини. Але бізнес також має бути корисним та соціально відповідальним. І тут варто зосередити увагу на інклюзивності – способі залучення кожного, наданні шансу реалізувати себе. «Це не тільки потреба, скільки вимога часу для України. Є величезний суспільний потенціал, щоб приносити користь країні, сприяти організації різних категорій населення та різних суспільних верств», - наголошували спікери конференції.


Архів новин

Актуальна інформація

Штормове (метео) попередження. Управління з питань цивільного захисту ОДА.

В другій половині дня 25 вересня та протягом доби 26 вересня по області та місту очікуються грози, посилення південно-східного вітру 17-22 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Вдень 26 вересня по області та місту очікується сильний дощ. (СМЯ 2) 2 рівень небезпечності, помаранчевий.

Дія. Цифрова освіта

 

НСЗУ

Головна 

ОГОЛОШЕННЯ
В умовах встановленого в Україні  К А Р А Н Т И Н У адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинно  медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» запроваджує роботу телефонної «гарячої  лінії» в підпорядкованих їй амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), за якими жителі сіл та селищ району можуть отримати інформацію щодо COVID – 19 та консультативну медичну допомогу у  лікарів амбулаторій, а саме:
Коронавірус
Описание: C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Clipboard01.jpg
Сервіс "Допомога поруч"

 

Опитувальник експортерів
Перейти до опитування
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС"

Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС" 0-800-309-110

 

 

 

 

 

 

banner

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області