Коломийська районна державна адміністрація

28 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Новини
 На головну
25 листопад 2019 | В Івано-Франківську провели науково-практичну медичну конференцію

Минулої п’ятниці під егідою Міністерства охорони здоров’я України, в обласному центрі Прикарпаття відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання алергології та пульмонології в практиці сімейного лікаря».

Тематика науково-методичних доповідей, якими поділилися лікарі-науковці Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України та ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. Коломійченка НАМН України цікаві не тільки присутнім у залі лікарям сімейної медицини. Поглибити свої знання та отримати нові настанови до Івано-Франківська завітали й лікарі вузьких спеціальностей – алергологи, терапевти, імунологи, інфекціоністи, пульмонологи, фтизіатри.

Відкриваючи захід,завідувач кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб Івано-Франківського національного медичного університету Микола Островський зазначив, що оскільки сьогодні в державі пропагується безперервність медичної освіти, то є і певна реформа та необхідність в отриманні належного рівня знань кожного практикуючого лікаря для подальшого підтвердження свого фахового рівня. Професор говорить і про актуальність цієї конференції для лікарів загальної практики сімейної медицини: «Пульмонологи та алергологи більшістю інформації, яка звучить на науковому форумі, володіють, але їх залишаються десятки на певних регіонах. Коли первинна ланка, яку складають тисячі сімейних лікарів, потребує щирої передачі знань у цих профільних питаннях – фтизіатрія, алергологія, пульмонологія. Також вузькому спеціалісту важко забезпечити належну якість надання допомоги такій кількості населення як обласі. І для того, щоб це охоплення пацієнтів було ширше, в цьому допоможе лікар загальної практики».

Серед тем наукових доповідей: актуальні питання фтизіатрії у практиці сімейних лікарів України, антибактеріальна терапія загострень хронічних захворювань респіраторної системи, небулайзерна терапія в лікуванні бронхіальної астми, патогенетичне лікування кашлю в практиці сімейного лікаря, больовий синдром в структурі коморбідності – ефективне вирішення проблеми (д. мед. н, професор, завідувач кафедри фтизіатрії, пульмонології та сімейної медицини ХМАПО Марина Кочуєва); блокада лейкотрієнової агресії – важливий шлях досягнення контролю астми, підходи до вибору антибактеріального препарату для лікування респіраторних інфекцій, сучасні напрямки в діагностиці та лікуванні алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів, сучасний підхід в лікуванні риносинуситів (д. мед. н., професор, заслужений лікар України, заступник керівника Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів та вуха ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. Коломійченка НАМН України Інна Гогунська); сучасні підходи до лікування бронхіальної астми; в пошуках ідеального антигістамінного препарату; ефективні стратегії лікування алергічного риніту, риносинуситів; революційний підхід для зменшення алергічного навантаження при алергічному риніті тощо.

Доцент кафедри загальної практики – сімейної медицини ХМАПО, кандидат медичних наук Геннадій Кочуєв присвятив свій виступ кашлю з погляду лікаря загальної практики. Він зазначив, що кашель – це найчастіша причина звернення за медичною допомогою на амбулаторному рівні та найрозповсюдженіший симптом бронхолегеневих захворювань.

У межах програми конференції були також проведені майстер-класи, розглянуті клінічні випадки, представлені практичні рекомендації з діагностики та лікування найпоширеніших алергічних захворювань.

На завершення наукового форуму учасники отримали сертифікати та бали, які будуть враховуватися при проходження атестації.


Архів новин

Актуальна інформація

Штормове (метео) попередження

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 28 січня та протягом доби 29 січня по області та місту очікується посилення західного вітру 15-20 м/с. Протягом доби 29 січня по області та місту очікується значний мокрий сніг та сніг. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності жовтий.

Опитувальник експортерів
Перейти до опитування
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Звернення обласної ради

Про звернення обласної ради про небезпеку та шкідливість спалювання сухої трави, стерні, пасовищ, лук, інших ділянок з природною рослинністю або її залишками

Онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів"

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» розроблено, створено та впроваджується в рамках ПроектуЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

оголошення!

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику № 8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

Угодою, зокрема, передбачено проведення у 2019 року перевірки правильності надання державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям на основі виявлених розбіжностей під час обміну відомостями із зовнішніми базами даних. 

100 років державної служби України

Медична реформа
Захистимо Україну разом

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області