Коломийська районна державна адміністрація

29 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Новини
 На головну
6.08.2020 | На Прикарпатті показники захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 зростають

news-image

За даними департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, на 6 серпня в області зареєстровано 5296 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 127 за минулу добу.


6.08.2020 | Під час поїздки на Снятинщину Василь Івасик проінспектував ремонт доріг та підготовку шкіл до 1 вересня

news-image

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик відвідав Снятинський район.


6.08.2020 | Святкуючи Спас, не забуваймо дотримуватися карантину

news-image

Незабаром жителі Прикарпаття святкуватимуть відразу три великі релігійні свята – Медовий, Яблучний і Горіховий Спас. З ними пов’язано багато обрядів і традицій, які дійшли до нас від предків. Головне управління Держпродспоживслужби в області, зважаючи на неблагополучну епідемічну ситуацію, що склалась на Прикарпатті щодо захворювання COVID-19, закликає вжити всіх застережних заходів.


6.08.2020 | Віталій Федорів: Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» з 1 вересня діти у селі Замулинці навчатимуться у покращених умовах

news-image

Сьогодні, під час робочої поїздки на Коломийщину, голова ОДА Віталій Федорів у селі Замулинці Матеївецької ОТГ ознайомився з ходом ремонтних робіт у місцевому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».


6.08.2020 | Відновлювальні роботи проводяться на всіх 19 об’єктах газового господарства, які постраждали від стихії на Прикарпатті

news-image

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів здійснює робочу поїздку до Коломийського, Снятинського та Косівського районів.


6.08.2020 | Віталій Федорів обговорив із головою Державного агентства лісових ресурсів України проблеми розвитку лісової галузі Прикарпаття

news-image

Про стратегію розвитку лісової галузі Карпатського регіону йшлося 5 липня на зустрічі голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва та голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича.


6.08.2020 | У лікувальних закладах області перебувають 532 пацієнти із COVID-19

news-image

Всього в лікувальних закладах Івано-Франківській області, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом, розгорнуто 1236 ліжок для таких пацієнтів. Станом на 5 серпня зайняті 523, що становить 42,3 %.


5.08.2020 | Відбулося підсумкове засідання обласної призовної комісії

news-image

Сьогодні, 5 серпня, на засіданні обласної призовної комісії, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик, було проінформовано присутніх, що план весняного призову на строкову військову службу, який тривав з 1 травня до 31 липня, військкоматами області виконаний. Всі райони своєчасно справилися із встановленими завданнями.


5.08.2020 | Випадки професійного захворювання медиків на COVID-19 будуть розслідувані

news-image

4 серпня відбулася нарада з керівниками лікувальних закладів області щодо розслідування гострого професійного захворювання COVID-19.


5.08.2020 | ПРОТОКОЛ

ПРОТОКОЛ №19
ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
від 5 серпня 2020 року
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 
Головував: заступник голови райдержадміністрації, заступник голови районної комісії з питань ТЕБ і НС Михайлишин Л.І.
Присутні: Члени комісії, запрошені (за окремим списком)

Слухали:  Про епідемічну ситуацію на території району, пов’язану з гострою респіраторною хворобою COVID-19 протиепідемічні заходи на території району (Р.Борис, Б.Джалапин).

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», протоколів № 15 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 31 липня 2020 року та  рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 1 серпня 2020 року, комісія вирішила:

 1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій району, виконавчим комітетам сільських, селищних рад взяти під особистий контроль виконання заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», протоколів № 15 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 31 липня 2020 року та  рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 1 серпня 2020 року.
                                                          Термін: постійно

2. Коломийському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області (А.Тимків), Коломийському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Г.Тарабаса):

 посилити нагляд за дотриманням громадянами та суб’єктами господарювання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України з метою недопущення подальшого ускладнення епідемічної ситуації;


вживати дієвих заходів до громадян та суб’єктів господарювання, які не дотримуються вимог санітарного законодавства та постанов Головного державного санітарного лікаря України;

залучати засоби масової інформації до висвітлення процесу та результатів перевірок.
Термін: постійно

3. Генеральному директору комунального некомерційного підприємства «Коломийська центральна районна лікарня» Коломийської районної ради, начальнику штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації А. Кошкіну забезпечити щоденний моніторинг епідемічної ситуації з гострої респіраторної хвороби COVID-19 та своєчасно надавати пропозиції для прийняття відповідних рішень.
Термін: до стабілізації епідситуації

4. Генеральному директору комунального некомерційного підприємства «Коломийська центральна районна лікарня» Коломийської районної ради, начальнику штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації А. Кошкіну               на засіданні оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації розглянути питання можливості проведення комунальним некомерційним підприємством «Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради» та комунальним некомерційним підприємством «Коломийський фтизіопульмонологічний центр Коломийської міської ради Івано-Франківської області» флюорографічного обстеження населення, за участі, при розгляді, керівників вказаних закладів.
Термін: до 12.08.2020 року

5. Генеральному директору комунального некомерційного підприємства «Коломийська центральна районна лікарня» Коломийської районної ради, начальнику штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації А. Кошкіну продовжити інформування населення через засоби масової інформації щодо стану епідемічної ситуації в районі. 
Термін: щотижнево

6. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на Комунальне некомерційне підприємство «Коломийська центральна районна лікарня» Коломийської районної ради (А. Кошкін), Коломийське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Г.Тарабаса), Коломийський відділ поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області (А.Тимків) та сільські, селищні ради.


Заступник голови райдержадміністрації,
заступник голови  районної комісії з
питань техногенно-екологічної безпеки
і надзвичайних ситуацій          Любов Михайлишин

Відповідальний секретар комісії        Андрій ВитвицькийАктуальна інформація

Штормове (метео) попередження. Управління з питань цивільного захисту ОДА.
Протягом доби 30 вересня по області та місту очікується: сильний дощ, гроза, посилення північно-західного вітру 15-20 м/с.
Дія. Цифрова освіта

 

НСЗУ

Головна 

ОГОЛОШЕННЯ
В умовах встановленого в Україні  К А Р А Н Т И Н У адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинно  медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради» запроваджує роботу телефонної «гарячої  лінії» в підпорядкованих їй амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), за якими жителі сіл та селищ району можуть отримати інформацію щодо COVID – 19 та консультативну медичну допомогу у  лікарів амбулаторій, а саме:
Коронавірус
Описание: C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Clipboard01.jpg
Сервіс "Допомога поруч"

 

Опитувальник експортерів
Перейти до опитування
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС"

Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС" 0-800-309-110

 

 

 

 

 

 

banner

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області