21 серпня 2016 року у селі Спас відбудеться регіональний фестиваль автентичної карпатської кухні «Смачний Спас».
Фестиваль проводиться за підтримки Коломийської районної державної адміністрації, районної ради, з ініціативи асоціації «Чиста Флора».
Мета фестивалю – збереження і розвиток автентичної культури харчування, популяризація і стимулювання розвитку екотуризму, відродження місцевих традицій культури приготування та вживання їжі, вирощення сільськогосподарської продукції та її переробки, популяризація здорового способу життя, налагодження творчих і ділових контактів, привернення уваги громадськості та зарубіжжя до нашого регіону задля його всебічного розвитку.
Родзинка фестивалю – популяризація обрядового хліба та страв через пісню, музику, танець, відтворення обряду; показ процесу приготування та дегустація страв.
В минулих фестивалях приготування страв презентували села, селища Коломийщини, райони Івано-Франківщини, а також Угорщина, Польща, Румунія.
В рамках фестивалю діє виставка-продаж меду та продуктів бджільництва з цілої України. у 2010 та 2011р. фестиваль відбувся в с. Спасі, в 2012 – у Микуличині, 2013 – в Тлумачі. Цього року він знову проходитиме у Спасі.
Окрасою фестивалю будуть фольклорно-мистецькі подвір'я, що представляють побут, мистецтво і неодмінно кухню кожного населеного пункту не лише Коломийського району, а й гостей фестивалю. Традиційно в рамках фестивалю організовуються майстер-класи, виставки-продажі, цікава мистецька програма.
Штормове (метео) попередження.Управління з питань цивільного захисту ОДА.
Протягом доби 18 січня на дорогах області та міста збережеться ожеледиця ( 1 рівень небезпечності, жовтий). 18 - 20 сiчня в Дністрі на ділянці Галич-Заліщики-початок Дністровського водосховища очікується інтенсивне утворення шуги, місцями встановлення льодоставу, при цьому можливе формування зажорів льоду з підйомом рівнів води на 1-2 м над рівнями 17 січня на 08.00 год, без негативних наслiдкiв.
Протягом 19-20 січня на дорогах області та міста збережеться ожеледиця. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.
Безкоштовна "гаряча лінія" ГО "Донбас СОС" 0-800-309-110
Онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів"
Онлайн-курс«Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» розроблено, створено та впроваджується в рамках ПроектуЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.