Коломийська районна державна адміністрація

19 січень 2022
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"

  

 

 

 

 

 

      

      

     

      


Реагування на критику
 На головну

 

 
Коломийська районна державна адміністрація завжди реагує на критичні зауваження з боку громадськості та засобів масової інформації до своєї діяльності, намагаючись оперативно вирішувати питання та проблеми, які входять до її компетенції.

 

Реагування на критику:

 

 

11 квітня 2013 року в вечірніх новинах телерадіокомпанії «Нове телебачення краю» висвітлено сюжет «Прокуратура взялась за вантажівки, які вивозили гравій із Пруту», який розміщено на офіційному веб-сайті ТРК «НТК»:

http://ntktv.ua/news/novyny_kolomyshcyny/na_kolomyyshchyni_zatrymaly_vantazhivky_yaki_vyvozyly_graviy_iz_prutu_video_foto/

В ефірі вказано, що за фактом видобутку піщано - гравійної суміші із берегів річки Прут в селі Шепарівці Коломийського району Прикарпаття у період з 1 по 9 квітня 2013 року розпочато кримінальне провадження.

Прокуратура занепокоєна ситуацією з видобутком гравію через посилення загрози підтоплення населених пунктів, які знаходяться в низинах русел річок.

"Видобуток проводився без відповідних дозвільних на це документів. Це в той період, коли на Прикарпатті існує реальна загроза підтоплення населених пунктів, які знаходяться в низинах русел річок. Але це, як бачимо, не зупиняє окремих осіб і заради власних комерційних інтересів вони вчиняють такі незаконні дії", - сказав заступник прокурора області Олег Кіпер.

 

Коментар  з цього приводу першого заступника голови Коломийської райдержадміністрації Романа Теодоровича Панчука:

«Характерним для річки Прут є наявність руслових та заплавних наносів (відкладів), що спричиняє ерозію й розмивання берегів та погіршує умови проходження паводків, особливо на ділянках мостових переходів, гідротехнічних та лінійних споруд. У верхів'ях (до смт. Делятин) має гірський характер, далі по руслу спокійніший рівнинний характер, що якраз і призводить до великих руслових та заплавних наносів, що унеможливлюють рух води та веде до високих паводків, збільшення гідравлічного навантаження на береги.

 Рішенням Івано-Франківської обласної ради від 30.09.2011р. №245-9/2011 «Про Порядок проведення руслоочисних  та руслорегулювальних робіт на річках області» з метою проведення природоохоронної та протипаводкової діяльності затверджено Порядок руслоочисних  та руслорегулювальних робіт на річках області.

Цей порядок розроблено відповідно до Водного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005р. №557 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду». Порядок визначає черговість, технічні умови та механізм підготовки і проведення руслоочисних  та руслорегулювальних робіт. Для проведення цих робіт відповідно до переліку руслоочисних  та руслорегулювальних робіт в області Шепарівцівською сільською радою було виготовлено робочий проект «Проведення руслоочисних робіт на р. Прут с. Шепарівці Коломийського району».

Відповідно до Порядку проведення руслоочисних  та руслорегулювальних робіт на річках області затвердженого рішенням Івано-Франківської обласної ради від 30.09.2011р. №245-9/2011 конкурсною комісією Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів оголошено і проведено конкурс на виконавця робіт на об’єкті «Проведення руслоочисних робіт на р. Прут с. Шепарівці Коломийського району».

За результатами проведеного конкурсу Івано-Франківським обласним управлінням водних ресурсів 06.03.2013р. переможцю конкурсу (виконавцю робіт) надано Дозвіл на проведення заходів на об’єкті «Проведення руслоочисних робіт на р. Прут с. Шепарівці Коломийського району» з 06.03.2013 року по 01.10.2013року за погодженням відповідних служб, а саме:

Погодило проведення робіт по Проекту Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Івано-Франківській області.

Висновок, щодо відсутності заперечень на виконання запроектованих заходів  надало головне Державне управління рибохорони та регулювання рибальства в Івано-Франківській області (Івано-Франківська Держрибохорона) з залишенням за собою права контролю за проведенням робіт.

Погодило надання дозволу на проведення робіт по Проекту управління Держкомзему у Коломийському районі.

Висновок з питання погодження надання дозволу по проведенню робіт надала і Шепарівцівська сільська рада.

Слід зазначити, що Коломийська районна державна адміністрація не здійснює видачі будь-яких дозволів на проведення руслоочисних  та руслорегулювальних робіт.

01.04.2013р. виконавцем робіт укладено Договір про надання послуг з технічного нагляду з Івано-Франківським обласним управлінням водних ресурсів, яке взяло на себе зобов’язання здійснювати технічний нагляд по об’єкту «Проведення руслоочисних робіт на р. Прут с. Шепарівці Коломийського району», що включає нагляд за дотриманням підрядною організацією технології і якісного проведення робіт у повному обсязі та організацію процесу виконання робіт з дотриманням чинного законодавства.

Зауважень і приписів з боку органів, які здійснюють контроль за проведенням робіт не надходило, тобто проведення робіт здійснювалось з дотримання чинного законодавства і порушення його вимог немає.

Крім цього, 01.04.2013р. в приміщенні Шепарівцівської сільської ради відбулася нарада за участю начальника Коломийського міжрайонного управління водного господарства Романа Яремія, начальника відділу капітального будівництва Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів Михайла Олексевича, Шепарівцівського сільського голови, де було вирішено відповідно до Порядку проведення руслоочисних  та руслорегулювальних робіт на річках області затвердженого рішенням Івано-Франківської обласної ради від 30.09.2011р. №245-9/2011 та на підставі отриманого Дозволу укласти між виконавцем підрядних робіт і Шепарівцівською сільською радою договір про проведення протипаводкових заходів та соціально-економічний розвиток населеного пункту, відповідно до якого 20% загальної вартості вивезених за межі будівельного майданчика наносів буде спрямовано до сільської ради на розвиток територіальної громади. Громада села Шепарівці отримає 100 тисяч гривень на свій соціально-економічний розвиток, плюс поточний і капітальний ремонт сільський доріг. Було вирішено, що Івано-Франківське обласне управління водних ресурсів на підставі окремого договору здійснює технічний нагляд за дотриманням підрядною організацією технології і якості проведення робіт.

Економія коштів Державного бюджету, відповідно до кошторисної документації за проведення руслоспрямовуючого прокопу довжиною 562 метри складає близько 400 тисяч гривень.

В цілому економія державних коштів для проведення робіт разом з заходами для покращення соціально-економічного розвитку села Шепарівці складе майже 500 тисяч гривень.»

 

 

В газеті «Галичина» від 9 лютого 2013 року № 21 (4577) опубліковано статтю «Секрети бюрократів» в якій автор звинувачує Коломийську райдержадміністрацію: «…прямим порушенням вищезгаданої статті 6 закону, адже земля належить до комунальної власності і громада має право знати, кому її надають».

На жаль автор статті Юрій Кривень не знає, що районні державні адміністрації не розпоряджаються землями комунальної власності і не видають жодних нормативних документів з цього приводу. Розпорядниками земель комунальної власності у відповідності до Земельного Кодексу є селищні, сільські та міські ради.

Згідно Закону України «Про захист персональних даних» персональні дані, крім знеособлених персональних даних, за режимом доступу є інформацією з обмеженим доступом.

Тому, оприлюднювати персональні дані громадян можна лише за їх персональної згоди. Персональні дані, крім знеособлених персональних даних, за режимом доступу є інформацією з обмеженим доступом.

Одночасно повідомляємо, що введено в дію Публічну кадастрову карту України, де можна бачити розмір, площу, кадастровий номер і цільове використання будь-якої земельної ділянки без персональних даних користувачів. Персональні дані захищені законом і лише за письмовою згоди людини можна їх оприлюднювати.

 

 

 

Для спростування інформації опублікованої на сайті Фіртка 28 січня 2013  року стаття «На Прикарпатті селяни самі взялися ремонтувати дорогу власним коштом» повідомляємо.

 

На сайті Фіртка 28 січня 2013  року опубліковано статтю «На Прикарпатті селяни самі взялися ремонтувати дорогу власним коштом». В якій висвітлено інформацію про те, що жителі села Мишин Коломийського району, що на Івано-Франківщині, не чекаючи допомоги з району та області, взялися ремонтувати сільські шляхи.

Для спростування інформації Мишинський сільський голова Василь Мельник повідомляє:

«Мишинська сільська рада та Коломийська районна державна адміністрації тісно співпрацюють над вирішенням проблемних питань громади села.

За 2012 рік: проведено ремонт гравійного покриття по вул. Івасюка за кошти служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, проведено влаштування асфальтобетонного покриття в по вул. Колгоспна за кошти субвенції з державного бюджету та за кошти сільського бюджету (транспортний збір) проведено поточний ремонт сільських доріг.

Також відновлено за кошти державного бюджету дороги по вул. Івасюка, вул. Лесі Українки, вул.Богдана Хмельницького, вул. Мочернюка.

Розчищено зсув по вул. Мочернюка за кошти районного бюджету та відновлено дорогу до 5 господарств.

Також за кошти місцевого бюджету проведено капітальний ремонт Народного дому с. Мишин, зроблено перекриття даху та установленні енергозберігаючі вікна та двері.

По проектах бюджетної сфери за рахунок цільових екологічних інвестицій (Кіотський протокол) спрямованих на зменшення обсягу викидів парникових газів в закладах освіти району в Мишинській ЗОШ І-ІІ ст. замінено 113 вікон площею 460м2, завершено роботи з обробки відкосів, утеплення та оздоблення фасаду площею 2461м2. В школі проведено капітальний ремонт системи водяного опалення.

Проведено капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Струмок», в якому функціонують 3 дошкільні групи. Зроблено металічну  огорожу навколо дошкільного навчального закладу.

Здійснено реконструкції старої школи під відділення зв’язку та фельдшерсько-акушерський пункт, в якому функціонує аптека та стоматологічний кабінет.

Під час стихії 2008 - 2010 років було відновлено 4 пішоходні підвісні переходи за кошти державного бюджету, які з’єднали два кутки: Гора та куток Підлипки.

Село повністю телефонізовано та газофіковане».
Актуальна інформація

Інтерактивна мапа світу
Результати конкурсу

Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача  сектору роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації

Клінічний маршрут пацієнта, який відповідає визначенню випадку COVID-19

 

Вакцинуйся! Будь відповідальним

 

УВАГА!

 Увага важлива інформація!

Інформуємо, що центр вакцинації, що знаходився в м. Коломия за адресою Привокзальна, 2 (приміщення ЦНАПУ) змінив своє місцезнаходження. Тепер він працює за адресою м.Коломия вул. Івана Франка, 14 (приміщення медичного коледжу).

Центр працює за графіком: понеділок - п’ятниця, з 9.00 год. до 14.00 год.

Вакцинуйтеся! Бережіть своє здоров’я і здоров’я своїх близьких!

 

 

Інформація по вакцинації жителів Коломийського району

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Органам місцевого самоврядування

 Роз’яснення для органів місцевого самоврядування стосовно здійснення ними державної регуляторної політики, державного нагляду, особливостей проведення перегляду регіональних регуляторних актів щодо їх відповідності вимогам чинного законодавства

Covid-19

Пункти та центри вакцинації

 

 

 

 

 

 

banner

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

ЛічильникиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області