Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

15 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Що таке співбесіда з роботодавцем і як її успішно пройти ?
 На головну / Захист прав споживачів

Співбесіда — один із етапів прийому на роботу, членства в різних організаціях та партіях. Проходить у вигляді опитування. Метою є визначення здатності людини займати певну посаду, виконувати певну роботу.

Співбесіда є основним методом відбору та оцінки персоналу, що являє собою процес обміну інформацією між представником кадрової служби або керівником підрозділу та кандидатом на вакантну посаду.

Успішні дії перед проходженням співбесіди

Перше, що потрібно зробити — це чітко обдумати, яка робота Вам потрібна (залежно від ВНЗ, де Ви навчались, сфери діяльності компанії, ваших уподобань, стану здоров´я і т. д.)

Наступний крок — це правильно оформити своє резюме. Від правильності його оформлення буде залежати на цьому етапі все — чи візьмуть ваше резюме до уваги, для розгляду. Для роботодавця резюме — це ваше обличчя. Саме тому там потрібно вказати основне: вік, стать, сімейний стан, де ви навчались, досвід вашої роботи, основні навики і т. д. Вся інформація має бути короткою, чіткою, лаконічною. Об´єм інформації має бути не більше 1-2ст формату A4.

Не забувати оновлювати своє резюме, якщо ви пройшли якісь нові курси, набули нових навиків і т. д.

Обов´язково самовдосконалюйтесь! Цікавтесь новинами, читайте книги, ходіть на тренінги, знаходьте нові хоббі, тому що час не стоїть на місці! Тим самим, ви будете цікавіші для потенційного роботодавця і матимете більші шанси для отримання омріяної роботи.
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 


Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області