Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

2 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ І ЗАХОДІВ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ
 На головну / Антикорупційна діяльність

На виконання розпорядження облдержадміністрації  від 01.03.2016 р. №98 «Про затвердження антикорупційної програми обласної державної адміністрації» у I кварталі 2016р. в районній державній адміністрації виконувалися наступні заходи щодо запобігання і протидії корупції: 

При прийнятті на державну службу сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015р. №171 здійснює спеціальну перевірку відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком. Протягом I кварталу 2016 року в райдержадміністрації перевірки не проводилися.

За відповідний період 2016 року проведено  1 перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”. 

При призначенні на посаду державні службовці підписують попередження про спеціальні обмеження, визначені законами України «Про запобігання корупції», «Про державну службу» та ознайомлюються із загальними правилами поведінки державного службовця.

24 лютого 2016р. в райдержадміністрації проведено навчання з працівниками апарату райдержадміністрації та структурних підрозділів райдержадміністрації щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

10-11 березня 2016 року уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації пройшла навчання в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації  працівників  органів  державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на тематичному короткостроковому семінарі "Застосування антикорупційного законодавства в органах виконавчої влади".

Відповідно до вимог  статті 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” всіма державними службовцями райдержадміністрації подані декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік. Копії даних декларацій подані до відповідних територіальних органів Державної фіскальної служби України  для перевірки достовірності  зазначених у декларації відомостей. Декларації керівництва райдержадміністрації оприлюднено на офіційній  веб-сторінці райдержадміністрації в розділі «Декларування 2015».  

Порушень вимог законодавства щодо термінів подання відповідних декларацій державними службовцями не допущено.

В райдержадміністрації функціонує, ведеться та оновлюється веб-сторінка, на якій оприлюднено інформацію про  надання адміністративних послуг, перелік адміністративних послуг, які надаються районною державною адміністрацією (розділ «Центр надання адміністративних  послуг»).

Загальним відділом апарату райдержадміністрації спільно з відділом організаційно-інформаційної роботи апарату райдержадміністрації  забезпечується  постійний доступ громадськості до розпоряджень райдержадміністрації, шляхом розміщення їх на офіційній веб-сторінці.

В структурі та штатному розписі райдержадміністрації затверджено 2 одиниці державних реєстраторів, яким передано повноваження державної реєстрації  речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців. 

За I квартал 2016 року до адміністративної чи кримінальної відповідальності за порушення вимог чинного антикорупційного законодавства працівники райдержадміністрації не притягувались.

В райдержадміністрації за відповідний період  2016 року  не виявлено випадків наявності конфлікту інтересів.

 
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області