Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

14 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Статистика квітень 2010
 На головну / Статистика інформує / Статистичні дані 2010

Демографічна ситуація в Рогатинському районі

 

 

Чисельність наявного населення району cтаном на 1 квітня 2010 року становила 44591 осіб, з них 9532 – в міських поселеннях та 35059 – в сільській місцевості.

За січень-березень 2010 року в районі народилося119, а померло 226 осіб. Серед померлих – 2 дітейвіком до одного року. За період з початку року чисельність населення району зменшилась на 141 особу, в тому числі за рахунок  природного  скорочення на 107 осіб. 

Протягом цього ж періоду в районі одружилося37 пари, а розлучилось – 10.

 

Про  роботу  автомобільного  транспорту

 Рогатинського  району  у січні–квітні  2010  року

 

Головне  управління  статистики  інформує.  Автомобільним транспортом підприємств  та  фізичних  осіб–підприємців  району у  січні–квітні поточного року  перевезено  7,5 тис. т  вантажів,  що  в 1,8 раза  більше,  ніж за аналогічний період торік.

Послугами  автомобільного  транспорту  у січні–квітні 2010 року  скористалося  448,9 тис. пасажирів,  або  на 5,2% менше, ніж за аналогічний період минулого року. 

 

Житловий фонд Рогатинського району

станом на 1 січня 2010 року

 

Головне управління статистики інформує. Житловий фонд Рогатинського району станом на 1 січня поточного року становив 1203,9 тис.м2 загальної площі. В його обсязі більшу частку (80,7%) склав сільський житловий фонд.

В районі нараховується 18,2 тис. житлових будинків, з яких 88,6% знаходились у сільській місцевості. Площа гуртожитків у загальному житловому фонді склала 0,6% (7,1 тис.м2).

В житловому фонді нараховувалось19,5 тис. квартир та одноквартирних будинків (без квартир, зайнятих під гуртожитки), тобто на 2,3 жителя району у середньому припадала одна квартира. В структурі житлового фонду переважають дво- і трикімнатні квартири.

На 1 січня 2010 року в експлуатації знаходилось 4,5 тис.м2 ветхого і аварійного житла, (0,4% від усього житлового фонду), в якому проживало 16 осіб.

В середньому по району на одного постійного мешканцяна початок поточного року припадало26,8 м2 загальної площі, у т.ч. в міських поселеннях – 24,5 м2, у сільській місцевості – 27,5 м2.

 

Про виконання будівельних робіт підприємствами області

за січень–квітень 2010 року

 

           Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–квітні 2010р. виконано будівельних робіт на суму 103,5 млн.грн. Вдалося дещо скоротити відставання від рівня будівництва відповідного періоду минулого року, яке за підсумками 4 місяців п.р. становило 40,7% проти 46,2%  за січень–березень 2010р.

            На загальну тенденцію суттєво вплинуло скорочення обсягів на підприємствах з будівництва будівель та споруд (на 58,6%), частка яких в загальному обсязі склала 52,3%. Значне зниження обсягів допущено підприємствами, що здійснюють будівництво доріг, аеродромів та улаштування поверхні спортивних споруд (на 79,8%), водних споруд (на 64,2%), загальнобудівельні (на 56,9%) та інші будівельні (на 84,6%) роботи.           

            Скоротилися обсяги робіт із завершення будівництва (на 47,3%), установлення інженерного устатковання будівель та споруд  (21,6%).

            Порівняно з відповідним періодом попереднього року у 1,7 раза зросли обсяги робіт з підготовки будівельних ділянок за рахунок розвідувального буріння.

            Не досягнуто рівня будівництва січня–квітня 2009р. підприємствами більшості міст та районів області.

            Водночас зростання обсягів досягнуто будівельниками Рожнятівського (у 1,7 раза), Тлумацького (у 1,6 раза) та Долинського (на 37,7%) районів.

            Будівельники обласного центру та Долинського району займають найбільшу питому вагу у загальнообласному обсязі виконаних робіт –58,8% та 27,4% відповідно.

 

 

Інноваційний розвиток промислових комплексів

у містах та районах області за 2009 рік

 

            Головне управління статистики інформує. Протягом 2009р. інноваційною діяльністю в області займалося майже 22% обстежених промислових підприємств.

            Серед міст та районів вищою, ніж в цілому по області, частка інноваційно активних підприємств була  у містах Івано-Франківську, Калуші, Яремче, Богородчанському, Верховинському, Долинському, Косівському, Калуському, Тлумацькому, Тисменицькому районах.

            Найменш сприйнятливими до нововведень були промислові підприємства Галицького, Коломийського, Надвірнянського, Рогатинського, Снятинського районів, де частка інноваційно активних коливалась від 5 до 11%.

            У 2009р. з 484,5 млн.грн., що були спрямовані на інноваційні заходи, найбільшу частку (87%) становили витрати підприємств Калуського району.

            Виключно власними коштами забезпечувалось фінансування інноваційних витрат у промисловості Богородчанського, Косівського, Рожнятівського, Тисменицького районів. Кредити для розвитку інноваційної діяльності використали підприємства Долинського та Надвірнянського районів. У структурі інноваційних витрат підприємств Калуського району найбільша частка (99,9% або 420,6 млн.грн.) належала коштам іноземних інвесторів. У м.Івано-Франківську та Тлумацькому районі для фінансування інновацій залучалися кошти державного та місцевих бюджетів, розмір яких у загальному обсязі склав 19% та 99,9%, відповідно.

            У 2009р. в області обсяг  поставленої на ринок інноваційної продукції склав 781,3 млн.грн., 72% якого сформовано підприємствами м.Івано-Франківська. Вищої результативності від впровадження технологічних інновацій у виробництво досягнуто підприємствами міст Івано-Франківська і Калуша та Тлумацького району, де частка інноваційного продукту у загальному обсязі реалізованої промислової продукції перевищила аналогічний показник по області (7,3%) і склала 8–24%.

 

Ринок послуг Рогатинського району у січні–квітні  2010  року

 

 

 Головне  управління  статистики інформує. На  ринку  послуг Рогатинського    району    у   січні–квітні   поточного   року    працювало 24 підприємства, основним  видом  діяльності яких є надання послуг. Обсяг  реалізованих ними послуг  (включаючи ПДВ)  для всіх  споживачів  склав 6,7 млн.грн.,  що  у  порівнянних   цінах  на  29,7%  менше, ніж  за відповідний період минулого року. Обсяг послуг, реалізованих    населенню,   становив  2,1 млн.грн., або  31,8% від загального.

 

 

 

Використання енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями Рогатинського району у квітні 2010 року

 

Головне управління статистики в області інформує, що суб’єктами господарської діяльності Рогатинського району протягом квітня п.р. використано 35,7 т бензину моторного, 143,9 т палива дизельного та 0,8 т мазутів топкових важких. У порівнянні до аналогічного місяця 2009р. споживання мазутів топкових важких зросло у 1,6 раза, а споживання бензину моторного і палива дизельного зменшилося відповідно на 23% та 4,5%.

Станом на 1 травня п.р. залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників району склали: вугілля кам’яного – 27 т, бензину моторного – 120,7 т, палива дизельного – 117,8 т, мазутів топкових важких – 0,3 т. Порівняно до відповідної дати минулого року залишки  палива дизельного зросли на майже на третину, бензину моторного – у 1,6 раза, вугілля кам’яного – у 5,4 раза, а мазутів топкових важких – зменшилися наполовину.

Частка району у загальнообласних обсягах споживання енергетичних ресурсів становила: бензину моторного – 2,6%, паливадизельного – 2,5%.

 

Прямі іноземні інвестиції в економіку

Рогатинського району у січні–березні 2010 року.

 

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 квітня 2010р. в економіку Рогатинського району іноземними інвесторами з 8 країн світу вкладено 22,7 млн.дол.США прямих іноземних інвестицій.

Лідерами серед інвесторів залишаються нерезиденти сусідньої Польщі (97,9% загальногообсягу вкладень).

Найбільш інвестиційно привабливими для іноземних інвесторів  виявилися підприємства сільського господарства, де зосереджено 95% іноземного капіталу.

Частка прямих іноземних інвестицій в районі становить 4,3% загальнообласного показника, що відповідає 5 місцю серед міст та районів області.

 

Наявність парку обчислювальної  техніки  у  Рогатинському районі

Органами державної статистики проведено обстеження стану існуючого  парку обчислювальної техніки на  217 підприємствах та організаціях  району. За результатами обстеження станом  на 1  січня  2010 року  78%  із них мали на балансі комп’ютерну техніку. Парк обчислювальної техніки на цих  підприємствах  та  в  організаціях району становив 1,1 тис. одиниць, що на 51% (375 од.) більше попереднього  року.

Незаперечними лідерами серед власників комп’ютерної техніки залишаються   установи  освіти та  державного  управління,   які   мають   на   балансі відповідно 377 та 363  одиниці, або 34% та  33% від  загальної кількості  машин.

            Понад 70% комп’ютерної техніки, яка знаходиться на балансі  підприємств  району  це  комп’ютериз сучасними  процесорами,   решта – з процесорами початкового рівня.

 

 

Обсяг реалізованої промислової  продукції підприємствами

Рогатинського району за січень–квітень 2010р.

 

Головне управління статистики інформує. За січень–квітень 2010р. промисловими підприємствами Рогатинського району реалізовано продукції (товарів, послуг) у відпускних цінах (без ПДВ та акцизу) на 58,4 млн.грн., що складає 1,7% від загальнообласного показника. Серед реалізованої продукції добувної та переробної промисловості переважали товари широкого використання – 77,6% загального обсягу, частка сировинної продукції становила 22,4%.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення району склав 1295,2 грн. (за січень–квітень 2009р. – 2602,9 грн.).

 

 

Про оплату житлово-комунальних послуг

населенням  району у квітні 2010 року

 

 Головне управління статистики інформує. Упродовжквітня поточного року населеннямРогатинського району оплачено за житлово-комунальні послуги 1,4 млн.грн. (в 1,6 раза більше нарахованих за місяць сум, тобто відбувалося часткове погашення боргів за попередні періоди).

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг зменшилась у квітні порівняно зберезнем 2010 року в 1,8 раза і на початок травня поточного року становила 0,7 млн.грн, середній термін заборгованості населення за всівиди послуг склав0,4 місяця.

У квітні 2010 року мали борг за 3 місяці і більше: за централізоване водопостачання та водовідведення – 43,5% власників особових рахунків, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 40,2%, газопостачання – 38,9%.

 

 

 

 
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 


Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області