Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

14 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Інформаційний простір району. Співпраця між ЗМІ та райдержадміністрацією.
 На головну / Засоби масової інформації

Інформація

про стан свободи слова в Рогатинському районі

Інформаційний простір району представлений:

- районною газетою “Голос Опілля” . (Засновники: Рогатинська районна та міська ради);

- телерадіокомпанією “РАІ” – м. Бурштин. («Програма підтримки ТРК РАЇ в Рогатинському районі на 2016-2020 роки»).

Районна державна адміністрація з метою донесення до мешканців району об’єктивної і повної інформації про роботу Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, виконавчих органів центральної та місцевої влади і місцевого самоврядування, соціально-економічну та політичну ситуацію відповідно до сучасних вимог постійно сприяє забезпеченню передплати загальноукраїнських, обласних та районних друкованих видань органами виконавчої влади, державними установами та організаціями району.

Відділ організаційно-інформаційної роботи апарату райдержадміністрації, як відповідальний підрозділ за співпрацю із ЗМІ, попередньо інформує представників засобів масової інформації про підготовку організаційно-масових заходів, засідань колегій райдержадміністрації, робочих груп та зустрічей, ін.

Редакцією газети, в повному обсязі, забезпечується висвітлення діяльності органів державної влади району, міста, життя територіальних громад, проблемних питань суспільного розвитку.

Створено рубрики: «Актуально», «В райдержадміністрації», «В районній раді», «В міській раді», «Депутатська трибуна», тощо, тематична сторінка: «Виконавча влада». Крім цього, на газетних шпальтах розміщено матеріали про важливі заходи органів державної влади обласного рівня.

Слід зазначити, що, загалом, співпраця ЗМІ з райдержадміністрацією не закінчується лише на рівні професійних відносин. Тут вже стало традицією неформальне дружнє спілкування, привітання один одного з професійним та ювілейними святами.

Питання про стан свободи слова в районі, співпраця із ЗМІ на постійному контролі в керівництва райдержадміністрації.
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області