Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

15 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


ВЕСНЯНИЙ ДОГЛЯД ЗА ПОСІВАМИ ОЗИМИХ КУЛЬТУР
 На головну / Структурні підрозділи та їх основні функції / Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації / Публікації в ЗМІ

ВЕСНЯНИЙ ДОГЛЯД ЗА ПОСІВАМИ ОЗИМИХ КУЛЬТУР

Як дбаєш – так і маєш.

        Урожайність  озимих культур залежить від росту і розвитку їх навесні. Тому складаючи систему удобрення озимих культур, потрібно планувати так, щоб частину добрив вносити до сівби – основне удобрення; частину під час сівби – рядкове, а решту – восени і навесні – підживлення.

        Підживлення озимих проводиться восени і навесні, особливо після непарових попередників. Підживлення навесні повним мінеральним добривом, а це 1ц/га аміачної селітри, 1ц/га суперфосфату, 0,5 ц/га калійної солі – підвищує урожайність пшениці на 5-10 ц/га. Замість аміачної селітри можна вносити сульфат амонію або карбамід, а замість калійної солі – хлорид калію.

         Варто зауважити, що перед весняним підживленням посівів, коли  не проводили осіннє внесення гербіцидів –  доцільно їх обробити   гербіцидами для знищення бур’янів. Даний захід збільшить акцент на підживленні культури, а не її конкурента- бур’яна. При виборі гербіциду потрібно врахувати вплив низьких температур на його ефективність.

        При відсутності осіннього внесення  фосфорних та калійних добрив, добрий ефект дає перше підживлення напровесні по мерзлоталому грунту з використанням комплексного добрива нітроамофоски у нормі 2-4 ц/га. На дослідних полях Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесла приріст урожаю зерна пшениці після весняного підживлення становив 4,9 ц/га. Перше підживлення забезпечує повноцінне кущіння, добрий стартовий ріст рослин.

        Також підживлення можна здійснювати таким міндобривом як гумат натрію в нормі       40 кг/га, яке можна використовувати як стимулятор росту. Дане мікродобриво підвищує темп росту і збільшує стійкість до вилягання.Мінеральні добрива значно поліпшують технологічну якість зерна, а також підвищують вміст білка у зерні та клейковини у борошні.

 

Головний спеціаліст з питань,

аграрного ринку, моніторингу с/г продукції

та роботи фермерських і переробних підприємств

управління АПР РДА

Чорнописький Роман Ярославович

       
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області