Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

12 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Статистика липень 2012
 На головну / Статистика інформує / Статистичні дані 2012

Стан  виплати заробітної плати

на підприємствах, в організаціях  Рогатинського району

станом на 1 серпня 2012 року

 

Головне управління статистики інформує. Заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, організацій протягом липня п.р. зменшилась на 7,0% і на 1 серпня 2012р. становила 328,0 тис.грн. Уся сума боргу утворена на  підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

 

Заробітнаплата найманих працівників

на підприємствах, в організаціях Рогатинського району

у січні–червні 2012 року

 

 Головне управління статистики інформує. Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників, зайнятих на підприємствах, в установах, організаціях (з кількістю працівників 10 і більше осіб), розташованих на території Рогатинського району, у січні–червні п.р. становила 2078 грн. і в 1,9 раза перевищила рівень мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (з 1 квітня 2012р. 1094 грн.). Порівняно із січнем–червнем 2011р. заробітна плата збільшилась на 25,3%.

 

Ринок послуг Рогатинського району у січні–липні 2012  року

  

Головне управління  статистики інформує. На  ринку  послуг  району  у січні–липні 2012 року працювало 17 підприємств, основним видом  діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг  (включаючи ПДВ) для всіх споживачів склав 14,6 млн.грн., що у  порівнянних цінах  на 12,9% більше, ніж за січень–липень 2011 року. Обсяг послуг, реалізованих населенню, становив  4,9 млн.грн. або 33,9% від загального. Серед видів послуг, які користувалися попитом, були:  діяльність транспорту,  охорона  здоров'я, діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії .

Про викиди забруднюючих речовинв  атмосферу

відстаціонарних  джерел  забруднення

підприємств  Рогатинського району

у січні–червні 2012 року

      Головне управління статистики інформує.

     У січні–червні 2012р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств, розташованих на території Рогатинського району, викинуто 765,7 т забруднюючих речовин в атмосферу, що на 37,8% менше у порівнянні з відповідним періодом попереднього року. У структурі  викинутих забруднюючих речовин найбільше (78,2%) припадає на  метан (598,9 т), 18,7% – на сполуки азоту (142,9 т), 2,7% – на оксид вуглецю (20,9 т). Крім цих речовин, у повітря потрапило 3,8 тис.т діоксиду вуглецю, який також впливає на зміну клімату.

                   У розрахунку на квадратний кілометр території району викинуто 0,9 т небезпечних забрудників проти 1,5 т за січень–червень 2011р., на одну особу –  відповідно 17,4 кг проти 27,7 кг.

 

 Інвестиційне забезпечення економіки Рогатинського району

у січні–червні 2012 року

 

Головне управління статистики інформує. За січень–червень 2012р. у розвиток економіки Рогатинського району вкладено 18,1 млн.грн. капітальних інвестицій, з яких 99,2% (17,9 млн.грн.) склали інвестиції у матеріальні активи.

         У машини, обладнання та інвентар було спрямовано 63,5% загального обсягу капітальних інвестицій у матеріальні активи, у житлові будівлі – 18,6%,  в інженерні споруди – 8,1%, у нежитлові будівлі – 6,9%, у транспортні засоби – 1,7%.

У придбання та створення нових активів було спрямовано 75,4%  капітальних інвестицій, придбання активів, які були у використанні, – 8,7%. Витрати на капітальний ремонт склали 7,9%, на розширення, реконструкцію, модернізацію, вдосконалення активів та поліпшення земель – 8,1%.

У розрахунку на одну особу освоєно410,4 грн. інвестицій.

 

 

 

Зовнішняторгівля Рогатинського району

товарами у І півріччі 2012 року

 

Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту та імпорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності району за І півріччя поточного року склали відповідно 4,2 і 2,3 млн.дол.США. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами  склало  1,9 млн.дол.США.

Партнерами у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з              28 країн світу.

Основний експортний потік з району був направлений до Ірану, Словаччини, Ізраїлю, Білорусі, Польщі та Італії. За межі країни відвантажували деревину та вироби з деревини і зернові культури, що склало більше 70% обсягів експорту  району, а також продукцію хімічної і пов’язаних з нею галузей промисловості, скло та вироби зі скла.

Майже 70%  імпорту  району надійшло з Польщі, Німеччини та Іспанії.  Це, в основному, продукція хімічної і пов’язаних з нею галузей промисловості, механічні машини, засоби наземного транспорту, крiм залізничного, пластмаси, полімерні матеріали.

 

Обсяг реалізованої промислової

продукціїпідприємствами

Рогатинського району за січень–липень 2012р.

 

Головне управління статистики інформує. За січень–липень 2012р. промисловими підприємствами Рогатинського району реалізовано продукції (товарів, послуг) у відпускних цінах (без ПДВ та акцизу) на 200 млн.грн., що склало 1,4% від загальнообласного показника. Серед реалізованої продукції добувної та переробної промисловості переважала сировинна продукція – 57,5% загального обсягу, частка товарів широкого використання  становила 42,5%.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення району склав 4557,9 грн., що відповідає 8 місцю серед міст та районів області.
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 


Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області