Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

14 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Статистика жовтень 2012 року
 На головну / Статистика інформує / Статистичні дані 2012

Стан  виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях

Рогатинського району станом на 1 жовтня 2012 року

 

Головне управління статистики інформує. Заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, організацій протягом  вересня 2012р. не змінилась і на 1 жовтня 2012р. становила 336,4 тис.грн. Уся сума боргу утворена на підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

 

Про  роботу  автомобільного  транспорту

Рогатинського  району  у січні–жовтні  2012  року

 

Головне  управління  статистики  інформує. За січень–жовтень п.р. обсяги пасажирських перевезень, здійснених автотранспортом  підприємств та приватних перевізників району, склали 1,2 млн. пасажирів, що на 3,5% більше, ніж у січні–жовтні минулого року.

На ринку вантажних автоперевезень району проводять діяльність фізичні особи-підприємці. За 10 місяців 2012 року їх автотранспортом було перевезено 9,7 тис.т вантажів (за аналогічний період торік – 10,7 тис.т).

 

Про  роботу  автомобільного  транспорту

 Рогатинського  району  у січніжовтні  2012  року

 

Головне  управління  статистики  інформує. За січень–жовтень п.р. обсяги пасажирських перевезень, здійснених автотранспортом  підприємств та приватних перевізників району, склали 1,2 млн. пасажирів, що на 3,5% більше, ніж у січні–жовтні минулого року.

На ринку вантажних автоперевезень району проводять діяльність фізичні особи-підприємці. За 10 місяців 2012 року їх автотранспортом було перевезено 9,7 тис.т вантажів (за аналогічний період торік – 10,7 тис.т).

 

Фінансові  результати  діяльності  малих підприємств

Рогатинського району за  2011  рік

 

Головне управління статистики інформує.

Фінансовий  результат малих підприємств  до  оподаткування  (сальдо) за  2011 рік  становив  9,5 млн.грн. прибутку,  проти  25,3 млн.грн.  збитку у  2010р.  Позитивне сальдо  сформовано  (з  урахуванням  зміни  підприємствами основного  виду  економічної  діяльності),   в  основному,  за  рахунок  діяльності підприємств сільського господарства, мисливства, лісового господарства  (7,4 млн.грн.), промисловості  (1,1 млн.грн.). Частка  прибуткових  малих підприємств  за 2011 рік склала  90,7%. 

Збитковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 9,3%, допущено 2,6 млн.грн. збитків,  найбільше підприємствами сільського господарства, мисливства, лісового господарства  (1,6 млн.грн.) 

            Рівень  рентабельності  операційної  діяльності  малих підприємств.    склав  6,8%.

 

Прийняття (введення) в дію житла, нежитлових будівель

та інженерних споруд у Рогатинському районі

у січні–вересні 2012 року

      

Головне управління статистики інформує. За січень–вересень 2012р. у Рогатинському районі прийнято (введено) в експлуатацію 11 індивідуальних будинків загальною площею 3,5 тис.м2, з них у сільській місцевості – 9 на 2,9 тис.м2. Порівняно з січнем–вереснем 2011р. обсяги прийнятого в експлуатацію житла в районі збільшились в 1,5 раза, у тому числі у сільській місцевості – у 5,2 раза.

Середній розмір помешкання склав 232 м проти 116 м2по області.

Протягом січня–вересня 2012р. на території району прийнято у дію комплекс для зберігання зерна, місцеві водопровідні і каналізаційні мережі та інші.

 

Демографічнаситуаціяу Рогатинському  районі

 у січні–вересні 2012 року 

           

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 жовтня             2012 року чисельність наявного населення  району становила 43348 осіб, з них 9457 осіб проживали у міських поселеннях та 33891 – у сільській місцевості. З початку року на фоні  природного (на 288 осіб) та  міграційного  (на 15 осіб) скорочень чисельність населення району зменшилась на 303 особи.

У січні–вересні п.р. в районі зареєстровано 325 народжених та 613 померлих (за відповідний період минулого року 322 та 676 відповідно). До району прибуло 399, вибуло 414 осіб.   

           

Інвестиціїзовнішньоекономічноїдіяльності

 в Рогатинському районі у січні–вересні 2012 року

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 жовтня 2012р. в економіку Рогатинського району іноземними інвесторами з 11 країн світу вкладено 26,8 млн.дол.США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу).

Лідерами серед інвесторів залишаються нерезиденти сусідньої Польщі (98,9% загального обсягу вкладень).

Найбільш інвестиційно привабливими для іноземних інвесторів є підприємства сільського господарства, мисливства, лісового господарства, куди спрямовано 97,0% іноземного капіталу.

Частка прямих іноземних інвестицій, зосереджених в районі, становить 4,1% загальнообласного показника, що відповідає 5 місцю серед міст та районів області.

 

Заробітнаплатанайманих працівників

на підприємствах, в організаціях Рогатинського району

у січні–вересні 2012 року

Головне управління статистики інформує. Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників, зайнятих на підприємствах, в установах, організаціях (з кількістю працівників 10 і більше осіб), розташованих на території Рогатинського району, у січні–вересні п.р. становила 2104 грн. і в 1,9 раза перевищила рівень мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи, що діяв у вересні 2012р. (1102 грн.). Порівняно із січнем–вереснем 2011р. заробітна плата збільшилась на 23,8%.

           

Ринок послуг Рогатинського району у січні–жовтні 2012  року

Головне управління  статистики інформує. На  ринку  послуг  району  у січні–жовтні 2012 року працювало 16 підприємств, основним видом  діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг для всіх споживачів склав 23,5 млн.грн., що у  порівнянних цінах  на 2,3% більше, ніж за січень–жовтень 2011 року. Обсяг послуг, реалізованих населенню, становив  7,3 млн.грн. або майже третину від загального. Серед видів послуг, які користувалися попитом, були  діяльність транспорту,  послуги у сфері охорони  здоров'я, діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії.

 

 

Обсяг реалізованої промислової

продукції підприємствами

Рогатинського району за січень–жовтень 2012р.

Головне управління статистики інформує. За січень–жовтень 2012р. промисловими підприємствами Рогатинського району реалізовано продукції (товарів, послуг) у відпускних цінах (без ПДВ та акцизу) на 306,1 млн. грн., що склало 1,6% від загальнообласного показника.

 Серед реалізованої продукції добувної та переробної промисловості переважала сировинна продукція – 58,9% загального обсягу, частка товарів широкого використання  становила 41,1%.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення району склав 7,0 тис. грн. (у січні–жовтні 2011р. – 6,2 тис. грн), що відповідає 8 місцю серед міст обласного значеннята районів області.

 
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 


Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області