Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

2 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .

 На головну / Районна державна адміністрація / Нормативно- правові акти зареєстровані в Рогатинському районному управлінні / Розпорядження зареєстровані в управлінні юстиції до 31 грудня 2010 р.

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.12.2008р. № 319

м.Рогатин

 

Про затвердження цін на платні

роботи (послуги), що виконуються

архівним відділом Рогатинської

райдержадміністрації

        

Відповідно до ст.ст. 34, 35 Закону України “Про Національний архівний фонд і архівні установи”, наказу Державного комітету архівів України від 24 січня 2001 року № 6 “Про затвердження Порядку ціноутворення на роботи (послуги), що виконуються державними архівними установами”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 лютого 2001 року

№ 179/5370 та п. 5.2  Положення про  архівний відділ Рогатинської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від  14.08.2008 року  №  176.

 

1. Затвердити ціну платної послуги в розмірі 35 (тридцять п’ять) гривень

50 копійок однієї одиниці зберігання  за приймання на тимчасове  зберігання в архівний відділ документів особового  складу ліквідованих установ, підприємств та організацій (калькуляція додається).

 

2. Затвердити ціну платної послуги анкети-заяви в розмірі 10 (десять) гривень 00 копійок (калькуляція додається).

 

3. Затвердити ціну платної послуги в розмірі 154 (сто п’ятдесять чотири) гривні 00 копійок за виконання тематичного запиту про встановлення (підтвердження) окремих фактів, подій, відомостей (калькуляція додається).

 

4. Затвердити ціну платної послуги в розмірі 38 (тридцять вісім) гривень 60 копійок за виконання тематичного запиту з видачею архівної довідки про встановлення (підтвердження) майнових прав (додається).

 

5. Отримані кошти за надані послуги спрямовувати на покращення матеріально-технічної бази та інші видатки архівного відділу Рогатинської райдержадміністрації.

5.1 Відділу внутрішньої політики зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації (О.Челядин) забезпечити опублікування даного розпорядження в засобах масової інформації.

 

    6.  Розпорядження  голови  районної  державної адміністрації від

19.08.2008р. № 177 «Про затвердження цін на платні роботи(послуги), що виконуються архівним відділом Рогатинської районної державної адміністрації» вважати таким, що втратило чинність.

 

Контроль за  виконанням  розпорядження  покласти на  керівника

апарату райдержадміністрації Піцика З.М. 

 

 

 

 

 

Перший заступник голови

районної  державної адміністрації                                                           Володимир Андрейків
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області