Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

8 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


 

 

Рогатинщина - Опільський край

Рогатинський район мальовничо розкинувся серед пологих пагорбів галицького Опілля, на перетині шляхів між Івано-Франківськом, Львовом і Тернополем. Історія Рогатинщини сягає в глибоку давнину тисячоліть, в часи знаменитої липицької культури. Наш край широко відомий як батьківщина Роксолани (Насті Лісовської) - доньки місцевого священика, яка, потрапивши в полон до турків, стала дружиною султана Сулеймана ІІ (Пишного) і, фактично, тривалий час керувала цілою імперією. Сьогодні Рогатинщина – це унікальні пам`ятки історії та архітектури, відомі лікувальні здравниці, чисті водойми та заповідні ліси. Це край, багатий своєю історичною спадщиною, національними духовними традиціями, талановитими людьми. Активний розвиток туристичної інфраструктури та вдале географічне розташування дозволяють говорити про Рогатинщину як про перспективний рекреаційний регіон.

 

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Опільський край!

 

Голова районної державної адміністрації

 НОВИНИ                                                                                                                   всі новини

6.07.2017 | УВАГА !!!

УВАГА !!!

НОВИЙ САЙТ РОГАТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ.

Інформуємо Вас, що з 05 липня доступна нова версія сайту Рогатинської районної державної адміністрації

3.07.2017 | На Рогатинщині відзначили 110–річницю від Дня народження Романа Шухевича

30 червня на Рогатинщині відзначили 110 річницю від Дня народження  генерал-хорунжого УПА  Романа Шухевича. 

3.07.2017 | Настільний теніс

З 27 по 30 червня 2017р. в м.Ковелі Волинської області відбувся міжнародний турнір з настільного тенісу «Світязь -2017».

3.07.2017 | Відбулося відкриття літнього пластового вишкільного табору «Земля героїв»

30 червня 2017 року на площі Роксолани відбулося відкриття літнього пластового вишкільного табору «Земля героїв», присвяченого 110 – річчю Головного Командира УПА Романа Шухевича та 25-річчю відродження Станиці Рогатин Пласту – НСОУ.

30.06.2017 | Шановні кооператори Рогатинського району!

Дозвольте привітати вас - працівників кооперативних підприємств і об’єднань, членів споживчих товариств, а також ветеранів споживчої кооперації з Міжнародним днем кооперації.

Бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра, благополуччя, миру й злагоди.  Щиро вірю, що споживча кооперація повніше використовуватиме свій економічний, виробничий і кадровий потенціал, підприємливість та вміння долати труднощі, примножуючи внесок у зміцнення економіки нашого району.

Зі святом!

 

З повагою

Голова

районної державної адміністрації                                        Петро Білінський

30.06.2017 | Шановні працівники архітектури!

Згідно з Указом Президента України  «Про День архітектури України» від 17 червня 1995 року в Україні щорічно першого липня відзначається День архітектора  на підтримку ініціативи архітекторів  та містобудівників, їх творчих спілок, працівників проектних організацій і місцевих органів містобудування та архітектури. З цієї нагоди надсилаю вітання усім фахівцям даної сфери і бажаю постійного натхнення, цікавих творчих ідей,  вдалих завершень планів і втілення бажань. Нехай сумлінна праця, перспективне і творче бачення розвитку Рогатинського району щодо формування повноцінного життєвого середовища з одночасним забезпеченням охорони навколишнього природного середовища, раціонального природокористування та збереження культурної спадщини здобуде належну повагу краян.  Нехай міцним  буде ваше здоров'я, життя веде по дорозі щастя і любові, нехай  успіх ніколи вас не покидає. 

                                                         Голова

                                                         районної державноїадміністрації                                Петро Білінський

30.06.2017 | Відбулося засідання місцевої (районної) комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

30 червня 2017 року відбулося засідання місцевої (районної) комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якої розглядалися питання щодо забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення в Рогатинському районі у 2017 році, забезпечення населення Рогатинського району питною водою, запобігання травматизму населення на водних об’єктах району в період літнього купального сезону 2017 року, запобігання пожежам в природних екосистемах та забезпечення пожежної безпеки в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Опілля».

30.06.2017 | РЕМОНТАНТНА МАЛИНА – СТВОРЕННЯ НА ПРИКАРПАТТІ ПРОМИСЛОВИХ ПЛАНТАЦІЙ

Створення промислових насаджень ягідних культур має особливо важливе значення для розвитку малого та середнього бізнесу на теренах Івано – Франківської області, адже саме ягідники, на відміну від плодових культур, здатні забезпечити найменший строк окупності інвестицій.

30.06.2017 | « День поля» на Рогатинщині

На  базі  господарства  СВК  ім.М.Грушевського (с.Чесники  Рогатинського району), яке структурно  входить  в ФГ «Персей Агро» (керівник Слободян В.Р.) відбувся  «День поля» аграрників  Івано-Франківської, Львівської  та  Тернопільської областей.

29.06.2017 | Відбулася нарада в керівника апарату райдержадміністрації

29 червня 2017 року  в керівника апарату райдержадміністрації Олега Стружанського відбулася нарада щодо виконання актів та доручень Президента України.


Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області