Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

19 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
6.07.2017 | УВАГА !!!

УВАГА !!!

НОВИЙ САЙТ РОГАТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ.

Інформуємо Вас, що з 05 липня доступна нова версія сайту Рогатинської районної державної адміністрації


3.07.2017 | Настільний теніс

З 27 по 30 червня 2017р. в м.Ковелі Волинської області відбувся міжнародний турнір з настільного тенісу «Світязь -2017».


3.07.2017 | Відбулося відкриття літнього пластового вишкільного табору «Земля героїв»

30 червня 2017 року на площі Роксолани відбулося відкриття літнього пластового вишкільного табору «Земля героїв», присвяченого 110 – річчю Головного Командира УПА Романа Шухевича та 25-річчю відродження Станиці Рогатин Пласту – НСОУ.


30.06.2017 | Шановні кооператори Рогатинського району!

Дозвольте привітати вас - працівників кооперативних підприємств і об’єднань, членів споживчих товариств, а також ветеранів споживчої кооперації з Міжнародним днем кооперації.

Бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра, благополуччя, миру й злагоди.  Щиро вірю, що споживча кооперація повніше використовуватиме свій економічний, виробничий і кадровий потенціал, підприємливість та вміння долати труднощі, примножуючи внесок у зміцнення економіки нашого району.

Зі святом!

 

З повагою

Голова

районної державної адміністрації                                        Петро Білінський


30.06.2017 | Шановні працівники архітектури!

Згідно з Указом Президента України  «Про День архітектури України» від 17 червня 1995 року в Україні щорічно першого липня відзначається День архітектора  на підтримку ініціативи архітекторів  та містобудівників, їх творчих спілок, працівників проектних організацій і місцевих органів містобудування та архітектури. З цієї нагоди надсилаю вітання усім фахівцям даної сфери і бажаю постійного натхнення, цікавих творчих ідей,  вдалих завершень планів і втілення бажань. Нехай сумлінна праця, перспективне і творче бачення розвитку Рогатинського району щодо формування повноцінного життєвого середовища з одночасним забезпеченням охорони навколишнього природного середовища, раціонального природокористування та збереження культурної спадщини здобуде належну повагу краян.  Нехай міцним  буде ваше здоров'я, життя веде по дорозі щастя і любові, нехай  успіх ніколи вас не покидає. 

                                                         Голова

                                                         районної державноїадміністрації                                Петро Білінський


30.06.2017 | Відбулося засідання місцевої (районної) комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

30 червня 2017 року відбулося засідання місцевої (районної) комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якої розглядалися питання щодо забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення в Рогатинському районі у 2017 році, забезпечення населення Рогатинського району питною водою, запобігання травматизму населення на водних об’єктах району в період літнього купального сезону 2017 року, запобігання пожежам в природних екосистемах та забезпечення пожежної безпеки в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Опілля».


30.06.2017 | РЕМОНТАНТНА МАЛИНА – СТВОРЕННЯ НА ПРИКАРПАТТІ ПРОМИСЛОВИХ ПЛАНТАЦІЙ

Створення промислових насаджень ягідних культур має особливо важливе значення для розвитку малого та середнього бізнесу на теренах Івано – Франківської області, адже саме ягідники, на відміну від плодових культур, здатні забезпечити найменший строк окупності інвестицій.


30.06.2017 | « День поля» на Рогатинщині

На  базі  господарства  СВК  ім.М.Грушевського (с.Чесники  Рогатинського району), яке структурно  входить  в ФГ «Персей Агро» (керівник Слободян В.Р.) відбувся  «День поля» аграрників  Івано-Франківської, Львівської  та  Тернопільської областей.


29.06.2017 | Відбулася нарада в керівника апарату райдержадміністрації

29 червня 2017 року  в керівника апарату райдержадміністрації Олега Стружанського відбулася нарада щодо виконання актів та доручень Президента України.


29.06.2017 | Лучинці - володарі Кубка району сезону 2017року

28 червня 2017 року на міському стадіоні відбувся фінальний поєдинок Кубка району між командами сіл Лучинці та Конюшки.Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області