Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

8 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
30 січень 2010 | День Героїв

29 січня  у м. Рогатині відбулося урочисте віче присвячене 92-й річниці пам’яті Героїв Крут та громадсько-патріотична акція «Перехрестя пам’яті і чину» присвячена присвоєнню Степану Бандері звання Героя України.

Цього ж дня представниками влади району та міста, громадськості було покладено вінок до могили вояків УГА на міському кладовищі.

Делегація Рогатинського району у складі представників влади, членів ОУН-УПА, громадсько-політичних, молодіжних організацій взяла участь в урочистому запаленні вогню-пам”яті в ході громадсько-патріотичної акції «Перехрестя пам’яті і чину», що  відбулася  в с. Старий Угринів.

У м. Рогатині заходи  розпочалися урочистою  ходою громадськості, за участю керівників райдержадміністрації, районної та міської рад, духовенства, членів ОУН-УПА,  представників підприємств, установ, ЗМІ району, до пам’ятника Борцям за волю України.  Відбулося урочисте  виконання Гімну України.

Відслужив поминальну панахиду пам’яті декан УГКЦ о. Дмитро Бігун.

Керівниками райдержадміністрації, районної та міської рад, представниками ОУН-УПА, товариства політв»язнів та репресованих, молоді було покладено квіти  до пам’ятника Борцям за волю України, а також символічний «вогонь-памяті», який був привезений із с. Старий Угринів.

Із промовою до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Іван Росіцький. До слова також були запрошені: голова братства ОУН-УПА в Рогатинському районі Іван Журавінський, студент агроколеджу Роман Вавринчук.

Після закінчення акції символічний вогонь-памяті було передано представникам місцевих громад, для подальшого проведення громадсько-патріотичної акції «Перехрестя пам’яті і чину» в населених пунктах району.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області