Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

8 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
12 лютий 2010 | 21 річниця виведення військ з Афганістану

 

11 лютого громадськість району вшанувала учасників бойових дій в Афганістані. 14 лютого в храмах  заплановано відправити поминальні панахиди пам»яті полеглих. Представники райдержадміністрації, районної, міської рад, районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану спільно із сільськими головами поклали квіти на могили 13-ти загиблих та померлих воїнів-афганців, запалили свічки пам»яті, відвідали їхніх батьків, а також побували на тематичних заходах в школах. За рахунок коштів районного бюджету членам сімей  загиблих та померлих в Афганістані виплачено одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 1000  грн.

В залі школи естетичного виховання учнів відбувся тематичний вечір-зустріч за участю колишніх воїнів-афганців, яких в районі нараховується 63 чол., керівників райдержадміністрації, районної та міської рад, духовенства, громадськості, ЗМІ.

           Із словами Божого благословення до присутніх звернувся  о. УГКЦ Іван Левчук. До присутніх звернулися: заступник голови райдержадміністрації Т.Кравець, заступник керівника виконавчого апарату районної ради М.Іванник, міський голова В.Штогрин, голова районної організації Спілки ветеранів Афганістану А.Рибій.

          Прозвучали тематичні номери у виконанні учасників художньої самодіяльності, навчальних закладів міста.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області