Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

25 лютий 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
26 березень 2015 | Ранкова руханка в Рогатинському агроколеджі

В рамках  Всеукраїнської інформаційно-просвітницької  акції «Відповідальність починається з мене» та з метою масового залучення молоді до занять фізичною культурою і  спортом  активістами студентської ради агроколеджу спільно з сектором молоді і спорту райдержадміністрації започатковано масову ранкову зарядку для студентів агроколеджу.

Упродовж 20 хвилин під керівництвом інструкторів – студентки технологічного відділення Наталії Крук та керівника фізичного виховання коледжу Марії Васюти  -  під сучасну музику учасники руханки виконували ряд вправ. Енергійні рухи та веселий настрій учасників створили приємну атмосферу та  надали порцію гарного настрою та заряд енергії на весь день.

Участь у ранковій зарядці взяла також завідувач сектору молоді і спорту І.Труш,яка побажала усім присутнім бадьорого ранку та  висловила надію, що масова руханка стане систематичною і дасть можливість привернути увагу кожного студента до проблем охорони здоров'я та відповідального ставлення до свого життя.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області