Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

27 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
12 Квітень 2017 | Діти з сімей різних категорій сіл Добринів та Світанок створили імпровізовану писанку, розмалювавши її своїми долоньками.

Саме так створювали імпровізовану писанку діти із сімей різних категорій в с.Добринів Рогатинського району, де здійснює соціальну роботу фахівець Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Федьків.  У Світанку підлітки теж долучилися, розмалювавши писанку кольоровими олівцями разом із фахівцем соціальної роботи Ольгою Скобель. Впродовж заходів фахівці  розповідали дітям, як декорувати до Великодня справжні писанки традиційними символами, що пишуться за допомогою воску й саморобних фарбів, які можна виготовити з кори та плодів дерев, трав і квітів. Мета заходу – вчити дітей неписаних законів, якими вони керуватимуться  в найменших щоденних і найбільших всенаціональних справах.  Адже, звичаї, а також наша  рідна мова — це ті найміцніші елементи, що об’єднують  людей в один народ, в одну націю. 

 


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області