Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

27 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
13 Квітень 2017 | Про придбання лікарських засобів за доступними цінами йшлося на робочій нараді у першого заступника голови райдержадміністрації

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулася робоча нарада щодо придбання лікарських засобів  за доступними цінами, згідно урядової Програми «Доступні ліки», яка запрацювала з 01 квітня 2017 року.

У її роботі взяли участь начальник фінансового управління райдержадміністрації М.Ощипок, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації О.Третяк, головний лікар центральної районної лікарні І. Маслянко, головний лікар Букачівської міської лікарні З.Кучинський.

«На даний час підписуються договори із аптечною мережею району про реалізацію виписаних лікарями рецептів в закладах охорони здоров’я для відшкодування лікарських засобів за міжнародними патентованими назвами хворим на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, а також бронхіальну астму», - йшлося на нараді.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області