Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

27 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
13 Квітень 2017 | Особливості призову та військової служби у резерві обговорили на Прикарпатті

За участю військового комісара Івано-Франківського обласного військового комісаріату полковника Володимира Ярмошука 12 квітня відбувся брифінг для представників ЗМІ області.

Під час заходу йшлося про особливості військової служби у резерві, проходження зборів резервістами Прикарпаття у 2017 році. Також Володимир Ярмошук розповів про хід призову на строкову військову службу весною цього року.

Не оминули увагою й питання щодо перспективи та переваг військової служби за контрактом у Збройних силах України. Зокрема, детально обговорили особливості прийому на військову службу за контрактом учасників АТО.

Так, старший офіцер групи по роботі з особовим складом та громадськістю Івано-Франківського обласного військового комісаріату підполковник Юрій Мухін, акцентував увагу на меті підготовки резервістів. Він зазначив, що це, насамперед, забезпечення їхньої спроможності виконувати завдання за призначенням на посадах, а також підготовка і накопичення військовонавчених ресурсів, необхідних для укомплектування військових частин (підрозділів) в мирний та воєнний час.

Як повідомлялося, вже сьогодні відбудеться урочиста зустріч вісьмох резервістів Прикарпаття, які успішно завершили збори у 28 бригаді.

Також протягом квітня-травня цього року військові комісаріати повинні відібрати та поставити біля 250 резервістів оперативного резерву першої черги на навчальні збори до 10, 128 та 57 бригад.

Перша відправка відбудеться вже після Великодніх свят 25 квітня у 128 бригаду, яка буде проводити заходи бойового злагодження на загальновійськовому полігоні (с. Мала Любомирівка Рівненської обл.).

Щодо ходу призову на строкову військову службу весною цього року, то планове завдання на проведення весняного призову для Івано-Франківської області становить 450 чоловік, з них у Збройні сили України – 285 чол., інші військові формування – 165 чол. (Національна гвардія України – 135, Державна спеціальна служба транспорту – 30).

news-image

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області