Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

6 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
13 Квітень 2017 | В першого заступника голови райдержадміністрації відбулася нарада щодо оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації відбулася нарада щодо оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних.

У її роботі взяли участь керівник апарату райдержадміністрації О.Стружанський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

«Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 року №2939-VI, постанов Кабінету Міністрів України  від 21.01.2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню  у формі відкритих даних» та від 30.11.2016 року № 867 «Деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних» проводиться оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних»,- йшлося на нараді.

У ході наради присутніх ознайомлено із вищевказаними нормативними актами та Дорожньою картою розвитку відкритих даних в Україні на 2017 рік.

За підсумками наради дано протокольні доручення.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області