Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

26 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
20 Квітень 2017 | У ДОЗ ОДА обговорили виконання програми «Доступні ліки»

За участю заступників директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Миколи Стовбана та Віталія Федоріва і профільних спеціалістів відбулася нарада з керівниками аптечних закладів комунальної та приватної форм власності і відповідальними особами у районах щодо виконання Урядової програми «Доступні ліки».

Керівники робочих районних  груп доповіли про стан справ на місцях, зокрема про кількість укладених договорів з аптеками, поступлення коштів у район, кількість виписаних і відшкодованих рецептів та їх отоварення. Також вони поділилися проблемами, які виникають під час відшкодування вартості ліків. Серед них – незабезпеченість аптек необхідними медикаментами згідно реєстру, малий асортимент ліків, правильність виписування рецептів, а також проблема  співпраці з аптечними закладами, які долучилися за договором до програми, але не співпрацюють.

У свою чергу головний спеціаліст ДОЗ ОДА з терапії Лариса Боришкевич наголосила, що це є соціально-медичний проект, який, окрім інших ліків, містить 23 безкоштовні формули. Тому керівникам аптечних закладів слід першочергово звернути на них увагу і забезпечити їх наявність. 

За словами Віталія Федоріва, на квітень програма «Доступні ліки» в області профінансована на 1 970 400 гривень. Сума відшкодування за поточний місяць коливається від 15-20%.  

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області